Monumental - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matthew Dunstan
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kickstarter

Je tu někdo, kdo to backnul? Zajímá mě váš názor, protože po vizuální stránce to vypadá naprosto skvěle a mají dobře zmáknuté PR, spoustu videí a obrázků. Bohužel je to taky dost pekelně drahé, když to srovnám s jinými hrami, takže jsem hodně na vážkách.
14.11.2018 12:01:05

KS kampaň
https://www.kickstarter.com/projects/funforge/monumental?ref=nav_search&result=project&term=Monumental

14.11.2018 12:14:23

Názor
Já osobně do toho nejdu. Cena mě až tolik netrápí, jen mě nedává smysl ta vizuelní stránka a mechanismus resp. cílová skupina.

Přijde mi to jako takový mix SmallWordl, Shogun a Civilizační hry, ale ve výsledku bych to asi nikdy nehrál.

V jednodušší formě bohatě postačí SmallWorld a pokud budu chtít propracovanou bojovou hru, pak Shogun, více civilizace dá stará Civka a pokud chci civilizační hru s figurkama, tak mám backnuto Hellenica: Story of Greece.

14.11.2018 12:17:35

názor
Také mě zlákala vizuální stránka hry. Potom jsem se podíval na videa, kde jsou vysvětlené principy hry a šel jsem od toho.

On je totiž v podstatě trochu inovovaný deck-building, souboje se odehrávají na počty, ale to hlavní se odehrává v tom, jak si poskládáš balík.

Pro mne je to kombinace, kterou nechci.

14.11.2018 12:28:26

Parxel
To co píšeš, je přesně důvod, proč kdybych do toho šel, tak půjdu jen do verze bez miniatur. Modely se navíc ani nevejdou na mapu a naví jak se hraje na počty, jsou tam fakt zbytečné. Jenže bohužel: za kartonovou hru bez miniatur je zas těch 60 EUR trochu moc.

14.11.2018 12:33:57

Dansemacabre
Tak to už je podle chuti každého. Mě v těch soubojích špetka náhody přece jenom chybí.

Kdybych do toho šel, tak bych to chtěl komplet s tou hromadou plastových figurek, aby to na stole trochu vypadalo. :-)

14.11.2018 14:09:36

Dansemacabre
Docela dlouho jsem to taky zvažoval. Ale jelikož jsem byl schopný vyjmenovat zhruba stejně důvodů proč to nekoupit, jako proč to koupit, dal jsem od toho, s přihlédnutím k hrůzu nahánějící ceně, nakonec ruce pryč :)

Navíc mi to, i když vím, že to není úplně přesné (a fér), přijde jen jako okopčená CIVka.

14.11.2018 14:17:41

Miniatury
Myslite ze by se na Zatrolenkach nasel nekdo, kdo by odkoupil ty miniatury? Ze bych to backnul s nimi, dokoupil si zetonky a miniatury prodal...

14.6.2020 20:45:34

dandyy
Můžu se jen ze zvědavosti zeptat proč by sis nekoupil rovnou verzi bez figurek?

15.6.2020 02:36:11

Vysvetleni
V komentarich na kickstarteru casto vidim "hra me nezajima, chci jen figurky". Tak bych tim zpusobem v podstate chtel vypomoct nekomu, kdo by to tak bral.. dotycny usetri, protoze nemusi kupovat celou hru a ja bych asi taky neco "usetril".

15.6.2020 08:31:30

cena
Wohoo hra za 240€ + shipping....to by musela být mega skvělá :-/ mohli by lidi, co hru již hráli nahodit pár dojmů, názorů a informací pro lidi, co tuto hru vůbec neznají?

15.6.2020 18:46:08

Vybíráme z Bazaru

Zombicide 2nd (EN)
Zombicide 2nd (EN)
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas