Mondo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Filosofia Editions
Lautapelit.fi
MindOK
Pegasus Spiele
White Goblin Games
Z-Man Games
Autoři: Michael Schacht
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak jsem si to dneska poprve zkusil a mile me to prekvapilo. Pekna rodinna hra, ktera se diky zviratkum bude libit deckam (jsou v tom pandy, takze i me zene;)). Kombinuje rychlost s pocitanim, je to trochu podobne Galaxy Truckerovi, ale vice LITE...
11.9.2011 19:32:06

Dojmy
Zkoušel jsem to v pátek a vůbec se mi to nelíbilo. Ale hráli jsme jen základní verzi. Ta mi přišla naprosto nezajímavá a stereotypní. Galaxy trucker je vážně jiná liga.

11.9.2011 19:57:19

Stepan
Vsak pisu, ze je to vice lite, nicmene treba pro decka jsou ty zviratka daleko pristupnejsi tema a pro zenske (ty nase hracske tady snad prominou) taky. Na te vystave, kde jsem to zkousel, kolem toho chodili lidi a delali - juuu, zviratka, pripadne juuu, v tom jsou pandy!;)

11.9.2011 22:04:12

Kladné body
Hrál jsem na Osadnících Tathry a líbilo se. Úplně tak lite to není, časový stres a při plném počtu hráčů nedostatek vhodných dílků bez sopek taky ke klidu nepřidá.

Za mě pěkná rodiná hra, když už osadníci začnou být stereotipní :-).

BWT: Ač to vypadá, že si každý hraje na svém písečku, když se hrálo Mondo v turnaji a při třetím závěrečném kole jsem již zůstal poslední skládající a zvažoval zda přidat poslední dílek, uzavřít pastvinu, přidat zvíře a bohužel jednu sopku. Počítal jsem ale jen svůj píseček z nedostatku zkušeností se hrou a mělo to znamenat bodobý zisk, bohužel pro mě, když se následně počítali vybouchlé sopky, tou poseldní sopkou jsem se dohnal souseda a obdržel úplně zbytečně -11bodů nebo kolik a rázem jsem se propadl v celkovém pořadí.

Hra je to pěkná a z dovolené jsme si jí hned přivezli.

12.9.2011 09:07:23

Vybíráme z Bazaru

Pilíře země DE
Pilíře země DE
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas