Modern Art: The Card Game

xxxxxxxooo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Modern Art: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Gen-X Games
Gryphon Games
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Parkrat jsem to ted stihl zahrat a je to docela fajn hra, pokud clovek ma tu novou edici Masters Gallery, tak to i dobre vypada. Rychla karetka s jednoduchyma pravidlama, ktera diky tematu chyta vicemene kazdeho (coz ted na dovce potrebuju;)). Je v ni vyssi podil nahody,ale prostor pro taktiku tam je;)
2.3.2010 19:21:41

to Aneken
Já jsem před rokem dost pokukoval po Modern Art. Ale tam mě nakonec vždycky odradily ty obrázky. Je tahle hra to stejné, jenom se skutečnými obrazy? Nebo se změnilo něco i v pravidlech?

2.3.2010 19:34:53

Tangram
Co ja vim, tak je to to same, jen tu jsou skutecne obrazy mistru, coz je fajn, vypada to o dost lip nez to abstraktni cosi, co tam bylo driv;)

2.3.2010 19:37:10

Master´s Gallery
Je fakt dobrá, chce to mít trochu štěstí a dostávat
karty se symboly, ale obrazy jsou fakt krásné a hra
je rychlá a do posledního kola napínavá.

2.3.2010 20:35:22

Aneken
Tak šup sem s obrázkama :D

2.3.2010 21:18:47

C@esar

to Tangram
Co jsem si o téhle hře četl, tak je to něco úplně jiného, než Moderní umění. Zatímco Moderní umění je aukční hra, tak Masters gallery je hra o skládaní setů obrazů, tedy jiný žánr. I přes to by mělo jít o dobrou hru, ale osobně ji vyzkoušenu nemám (za to Moderního umění mám nahráno desítky her - ta je parádní).

2.3.2010 22:15:11

Caesar
Aha, ja jsem mel za to, ze je to predelavka, MA jsem nehral, jen ted asi sedmkrat to Masters Gallery...

2.3.2010 23:33:52

david

BGG
Mimochodem na BGG jsou krásné obrázky, jak si lidé Modern Art "vytunili", např. i tak, že tam dávají místo obrazů obrázky krabic různých her a různých firem .-). Jinak Modern Art mám dost rád, jen fakt nikdy nevím, jak se to vlastně hraje. Mám posit, že je tam pro mě rozpor v tom, že mám snahu ty obrazy vlastnit, ale smyslem hry je naopak je prodat ( a ne sbírat).

3.3.2010 07:36:25

resumé
No tak dávám si na obě wishlist :). Navnadili jste mě :))

3.3.2010 08:01:54

darek
Diky za tip lidi, idealni darek pro moji :) jeste mi pomozte najit hru tykajici se architektury(a ne jen staveni jakoze katedraly) a pripadne neco zamerene na pariz a letos mam darky k narozeninam a vanocum vyresene :))

3.3.2010 08:03:54

Vybíráme z Bazaru

Kolekce D-Day Dice: 2nd edition
Kolekce D-Day Dice: 2nd edition
Akt. cena: 1650 Kč
Končí za: 25 minut

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas