Mozkožrout - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Nerdlab Games
Portal Games
Autoři: Christian Kudahl
Marvin Hegen
Richard Garfield
Skaff Elias
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Minirozšíření - jiný odstín rubové strany

Přátelé, jsem už opravdu tak starý kmet a přestávají mi sloužit oči nebo má rubová strana karty jiný odstín proti kartám ze základu? 

7.1.2024 06:26:22

Ano, bohužel má minirozšíření skutečně o něco ustřelenou barvu. Když jsme s tím zkoušeli hrát, tak za běžných podmínek to ani moc nezaregistruješ, ale pokud by se na to někdo vyloženě soustředil a bylo dobré světlo, tak to poznat jde, ty barvy jsou saturovanější… Budeme řešit s tiskárnou, proč se to stalo, protože data ke všem věcem do Mozkožrouta jsme jim posílali zaráz…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

8.1.2024 14:32:26

@aneken 

Je nějaká šance, že by to v tiskárně jakožto reklamaci vytiskli znovu? To mám asi naivní představy, nebo?

8.1.2024 18:40:05

Osobně jsem k tomu na základě předchozích zkušeností, kdy se nám to stalo, docela skeptický… Ale řešit to s nimi chceme…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

10.1.2024 11:31:41

Já jsem si toho nevšiml teda. Karty mám komplet v obalech.

Co se týká tisku tak trochu v tom dělám. Jde o to že i když to tisknou stejně a na stejný papír může se lišit - šarže inkoustu, šarže papíru, podmínky při tisku( teplota, vlhkost, světlo apod) Data můžou mít malinko jiný parametr, používané karty vyblednou - ne moc ale trošku ano. Toto vše může přispět k jinému odstínu.

10.1.2024 12:04:48

Vybíráme z Bazaru

Na vlnách neznáma
Na vlnách neznáma
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas