Mozkožrout - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Nerdlab Games
Portal Games
Autoři: Christian Kudahl
Marvin Hegen
Richard Garfield
Skaff Elias
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Drahé?

Ahojte, jsem jedinej, komu ta cena připadne poněkud velká? Hra mě docela zaujala,ale když jsem koukl na cenu, tak mě to celkem zarazilo. Například Tajuplné říše, které mají stejně karet stojí cca 350 a to navíc mají ještě velký arch na body. Co vlastně způsobuje ,že je to dražší?  Docela by mě zajímalo, čím je to způsobeno :).

 

 

12.5.2023 09:10:38

Ahoj, no jelikož jsou Tajuplný říše taky naše, tak to můžu snadno srovnat ;) Rozdíl je čistě v ceně, za kterou jsme dokázali hru pořídit my. Obě jsme tiskli v Polsku, nicméně jednu sami s royalties bokem a druhou včetně royalties - to byl právě Mozkožrout. A prostě vyšel o dost dráž, níž se nám cenu uhádat nepodařilo. Jistou roli tam bude hrát pravděpodobně i jméno Richarda Garfielda, přece jen to je hodně známé jméno a bude dostávat na autorských honorářích docela pálku…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

12.5.2023 10:38:56

2Aneken: Aha, tak to dává smysl. Mockrát děkuji za vhled do této problematiky :).

12.5.2023 10:55:05

Možná to, co zde napíšu, je blbost.

Ale pokud bych vzal do úvahy inflaci a Tajuplné říše stály v září 2018 (dle Heuréky) 330,-, tak v lednu 2023 by stály 458,- dle Kalkulačka inflace v Česku na seznam.cz. Takže za mě asi cena v pohodě, ale možná je má úvaha mylná. Ještě tam mimo inflaci máme i období covidu.

12.5.2023 16:21:45

Jako původně mi to přišlo taky drahé.. Potom jsem zjistil že Scout(cirkus) stojí stejně a už mi to přijde ok. Prostě ceny jsou již někde jinde než byly dřív. Osobně se na Mozkozrout těším od ohlášení a doufám že budou rozšíření. 

https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/mrhaa7-11736/seznam-her/prodej-5937/

12.5.2023 18:11:51

hry sa nastastie nepocitaju na pocet kariet ani vahu. cena mi pride adekvatna, ten napad a grafika je skvela.

12.5.2023 18:32:55

Ahojte,

jen doplním, že jsem si hru také koupil a za ty peníze to rozhodně stojí :).

30.11.2023 13:47:09

Nepřijde, ze bych se zamýšlel, proč hra stojí 440 a ne 360 jako před 6 lety, když má stejný počet karet o podobne váze, mě nenapadlo……

30.11.2023 17:20:53

Ja nechci byt za hejtera. Ale ja fakt nechapu tohle uvazovani. 1. Porovnavat cenu s hrou, ktera vysla mnohem drive, zvlast v tuto dobu, po te, co covid a inflace vse zmenila? 2. Tohle premysleni nad hrou jako kilo/cena, pocet karet/cena atd. Co treba napad? kvalita ilustraci? Atd. Atd. Prijde mi to jako takove to cechackovstvi, kde si zajdes radeji do “ctyrky” na obed, protoze ti tam za stovku daji poradnej nasup jidla. Kvalita surovin, ze je to na prepalenym oleji a priserne servirovane nehraje roli, protoze jde jen o cenu za kilo.  Neni to nijak zle mysleno vuci dotazujicimu, jen mi prijde, ze na to narazim neustale. Pritom, kdyz me hra neoslovi, hru jde poslat dal a prodelat na tom asi tak ten obed ve “ctyrce”…. 

1.3.2024 12:55:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kámen, zbraně, papír II
Kámen, zbraně, papír II
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas