MIND MGMT: „Hra“ o psychické špionáži

xxxxxxxxoo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

MIND MGMT: „Hra“ o psychické špionáži - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 47 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Off the Page Games
Autoři: Jay Cormier
Sen-Foong Lim
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Už jste to někdo hráli? Jaké to je?   

10.1.2022 19:11:19

IN

Také by mě to zajímalo. Dotáhl jsem to z Essenu, ale ještě nedostal na stůl…:)

----------------------
Majitel liščí krabice

11.1.2022 10:07:23

@IN …tak šup s tím na stůl, ať to může FitB oznámit v češtině :) Třeba se potvrdí Petrovi slova, že se momentálně jedná asi o nejlepší hru se skrytým pohybem.

11.1.2022 12:31:21

Ja som to hrala raz a páčilo sa mi to. Sledovala som to ešte na KS a nakoniec nebackla, lebo som si nebola istá, na koľko bude tá dedukcia chytrá. A nakoniec som to kľudne backnúť mohla, lebo je to dobré. Je tam hodne čo premyslieť, hrala som za dobrý tím a hráč za agentúru tiež hovoril, že sa dosť bavil, keď sledoval, ako premýšľame. Nebolo triviálne prepočítať, kade mohol chodiť a aj keď už dačo človek dal dokopy, tak sa dalo ľahko seknúť/na dačo zabudnúť. A zároveň sa dalo dosť kalkulovať, na čo sa oplatí pýtať, aby to čo najviac pomohlo a rátať s tým, že aj keď je viac možností, tak je pravdepodobné toto, tak sa skúsime pozrieť týmto smerom.

Je super, že je možnosť si značiť na mazacie žetóny informácie a že zároveň je tých žetónov len obmedzené množstvo, takže človek toho ani nemôže mať na mape priveľa, časom musí začať premýšľať, ktoré z toho sú už neužitočné a môže ich premazať.

Hrali sme normálnu hru, nie zjednodušenú.

11.1.2022 20:29:22

Za mě taky super. Patří to rozhodně k těm nejlepším počínům na polic skrytého pohybu. Mapa je ze začátku dost nepřehledná, aspoň pro mě, ale během pár kol se to zúží na poctivou dedukci.

Oceňuji, že masterminda (nebo jak se jemnuje) se dá porazit vícero způsoby.

Hrál jsem to jednou ve 3 a určitě pomohlo, že hra byla napínavá do konce a vyhráli jsme v posledním kole.

Pochopil jsem, že se tam dá hodně dobře škálovat obtížnost na jednotlivé strany, což je taky plus

11.1.2022 23:22:27

Vybíráme z Bazaru

Agricola v CZ (Mindok) + rozšíření
Agricola v CZ (Mindok) + rozšíření
Akt. cena: 1625 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas