Milostný dopis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Arclight
Filosofia Editions
Japon Brand
Kanai Factory
MindOK
Pegasus Spiele
Steve Jackson Games
Autoři: Hayato Kisaragi
Seiji Kanai
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Městský stát Tempest. Místo intrik, peněz a moci. Královna Marianna byla uvězněna za velezradu. Tato událost nezlomila nikoho více než její dceru, princeznu Anette. Nápadníci napříč městem vidí v dvoření způsob jak ulehčit jejimu trápení. Bohužel princezna se zavřela v paláci a její ctitelé se tak musí spolehnout na dopis a na někoho v nejbližším okolí princezny, kdo jej snad doručí.

Milostný dopis je rychlou karetní hrou ze světa městského státu Tempest. Hra je příjemnou kombinací štěstí, přemýšlení a riskování. Úkolem hráče je dostat svůj milostný dopis do rukou princezny a zároveň mařit stejnou snahu protihráčů. V každém tahu má hrač k výběru ze dvou karet. Akci jedné z nich provede a druhou si nechá do dalšího tahu. Hra je opravdu svižná, balík má pouhopouhých 16 karet.

Herní kolo může skončit jedním ze dvou způsobů. Buď zůstane ve hře jen jeden hráč, poté,. co byli ostatní vyřazeni efekty některých karet. Nebo se po dobrání balíčku porovnají karty na ruce a hráč s nejsilnější kartou vyhrává. Počet kol závisí na počtu a úspěšnosti hráčů. Hru vyhrává ten hráč, který svůj dopis doručí při hře dvou hráčů sedmkrát, při hře tří pětkrát a při hře čtyř hráčů čtyřikrát.

Po uvedení hry na trh se vyrojila také spousta „homemade“ verzí zasazených do různých herních světů (např. Shadowrun, Legenda pěti kruhů, Here I Stand).

Autor: #5C4RL37

Další názvy této společenské hry

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač dobrodružná hra
Zaklínač dobrodružná hra
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas