Millennium Blades

xxxxxxxxoo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Millennium Blades - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Level 99 Games
Autoři: D. Brad Talton, Jr.
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy

Mate niekto uz nieco nahrane a ake mate z toho dojmy?

Co som zatial pozrel na nete tak to nemusi byt zle. Zaujimava tvorba balicku a nasledne hranie turnaja

Sucasne by som sa chcel opytat ci je to hratelne i pre neanglictinara. Je na kartach i nejaky zlozity text alebo len co sa da lahko zapamatat. Dam priklad - karty trebars v mechs vs minions su easy, no u MtG je uz problem :D

Tak co som pozrel na bgg tak podla vsetkeho toho textu je tam hodne
26.8.2017 13:33:10 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Textu je hodne a rozhodne nie je jednoduchy, takze pokial ma niekto problemy s anglictinou, tak rozhodne neodporucam, pretoze sa to hra real-time a nie je tam cas na to niekomu vysvetlovat co ktora karta robi, obzvlast ked v zaklade je ich tam cez 500.

Realtime stavanie balicka, vymienanie kariet a tak je hodne stresujuce ale veeeelmi zabavne. Hodne verne to replikuje pocity zo skutocneho ccg.

Nasledny turnaj by obstal podla mna aj ako samostatna hra velmi dobre. Velke mnozstvo strategii. A aj keby si nahodou v jednej hre nasiel nejake OP kombo, tak je len mala sanca ze to niekto niekedy dokaze zopakovat v dalsich hrach. Velka znovuhratelnost.

Rozhodne jedna z top mojich oblubenych hier, len je na to potreba spravnych ludi, urcite to nie je hra pre kazdeho a dost casu tak 3 hod.

26.8.2017 13:55:34

to Vigi
vdaka za odpoved
Skoda toho textu. Idem skusit dohladat nejake obrazky a ukazem mlademu ci by to preluskol.

26.8.2017 15:59:12

Vybíráme z Bazaru

Nebe v plamenech
Nebe v plamenech
Akt. cena: 429 Kč
Končí za: 17 hodin

Offcanvas