nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Merchants & Marauders

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nákup nové lodi a zboží

Nemohu nikde v pravidlech najít, musí být stará loď při prodeji bez nákladu (zboží), nebo se náklad spolu s posádkou přesune na loď novou?

7.4.2013 17:21:01

dajo

V pravidlech na straně 15 jsem nakonec našel u kapitoly získání lodě (po boji posádek) následující: "....Na novou loď můžete volně přenášet náklad, speciální zbraně, zlato a všechny své karty. Avšak nemůže přenášet vylepšení lodi!". Takže bych toto pravidlo aplikoval i na nákup lodě v přístavu.

7.4.2013 19:04:02

sasa


Getting a new Ship

Q: When purchasing a new ship or capturing a new ship, are special weapons transferred over? And what about crew - does your crew remain at the previous level or does it automatically get bumped up to the level of the new ship?
A: You may transfere Special Weapons, and your Crew stays at it's current level (unless the current level is higher than the new ship's Crew value)

Tiez som nikde nenasiel pravidlo o tom, ci sa tovar prenasa na novu lod, ale podla mna je to uplne jasne a logicke, ze ten tovar prenesiem na novu lod, ale ak mam napriklad 3 tovary a kapacita lode je len 2 tak logocky prenesiem len tie 2, tam hore je priklad aj s posadkou.

7.4.2013 18:58:01