Memoir '44: Disaster at Dieppe

xxxxxxxxxx hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Memoir '44: Disaster at Dieppe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Memoir '44
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

male scenare

Rozsirenie obsahuje aj 4 klasicke scenare , predpokladam , ze aj s pouzitim tychto novych jednotiek ?..velke mapy zatial nehrame. Inak detska to urcite budu chcet hrat aj v zakladnych scenaroch...minimalne to doplnanie oslabenych pesich jednotiek bude zabava. Nechcem zakladat nove vlakno , aj toto budu pozerat len priaznivci M44, preto skusim este otazku - asi neexistuju ceske preklady scenarov / vcetne textov historickych pozadi / k ziadnemu z rozsireni ? Zial som kupoval na Slovensku / dodane od BF /, takze mam cesky iba zaklad . Neviem aky preklad ponuka s hrami HRAS , ale asi tiez iba zakladne pravidla a briefing . Mam teraz doobjednane lietadla a japoncov, ale kedze to bude asi z BF , tak pocitam , ze tam asi nebudu prelozene ani pravidla . Budem musiet ukecat neaku dobru dusu , aby mi to poslala ...No a posledna otazka , to velmi pekne, nove zimne rozsirenie , myslite , ze je neaka sanca to prelozit aj s novymi kartami ? - HRAS , BF ? Asi s tym bude treba otravovat iba na Zatrolenkach ? Ak ano , budem mobilizovat vsetkych priaznivcov tejto podarenej zabavy...
25.1.2011 12:33:37

to dedo
Přesně tak, jsou tam 2 scénáře s použitím Patrol Cars a 2 scénáře s použitím Halftracks. Obě tyto jednotky jsou ssoučístí rozšíření. A co můžu říct za sebe, tak ty jednotky dobře obohatí hru. Jinak k těm překladům scénářů, tak co já vím, tak pouze HRAS posílá k některým rozšířením překlady jak pravidel, tak scénářů. K Air Packu ale určitě i scénáře, protože to mám od nich :-). No a k tomu poslednímu rozšíření Winter Wars, tak si nemyslým, že karty budou přeloženy. Těch 80 karet pro BT jsou shodné s těmi ze základu, jen trošku upravené. A u těch 20 Winter Combat Cards jsou celkem jednoduché texty, takže by neměl být problém.

25.1.2011 18:21:17

thomassi
Prosimte a od toho hras mas preklad vsech scenaru v air packu? ja od nich mel preklad akurat scenare pro zapadni frontu...

26.1.2011 08:35:03

to schula
Takže se omlouvám, je to tak, jak říká Schula. Opravdu mám přeložené jen scénáře pro Western Front :-(

26.1.2011 10:32:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

 Mage Knight ENG + 2x exp
Mage Knight ENG + 2x exp
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas