Medieval Mastery

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Medieval Mastery - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Chaos Publishing Ltd.
Autoři: Miles Ratcliffe
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O hře

Paráda! Hra ze středověké Francie, se všemi těmi vévodstvími a hrabstvími... No, mé srdce zaplesalo hned jak jsem uviděl těch pár obrázků tady :-). Hrál už ji někdo? Netušíte, zda se dá někde sehnat?
10.2.2013 21:30:42

Medieval Mastery
Ja som ju kúpil cez Indiegogo - niečo podobné ako KickStarter. Zatiaľ sme ju skúšali len vo 2, zaujímavé použitie kociek, ktorými sa nehádže, ale slúžia na označenie počtu rytierov. Je to také preťahovanie o hexy-diely krajiny. Boj je jednoduchý - počet rytierov + hráš nejaké karty. Karty si doberáš pred samotným bojom,takže keď zaútočíš nevieš čo si dotiahneš. Inak každý má svoj deck, ktorý dookola recykluje. Hra poskytuje možnosť hrať naraz trom dvojiciam, alebo dvom trojiciam, alebo hru 4.5 alebo 6 hráčov. Viac snáď neskôr.




11.2.2013 10:19:02

Judabegin
Díky za info ;-) Pravidla jsem si už přečetl, celé je to vlastně postavené na jednoduchých principech, ale mělo by to jako celek fungovat pěkně. Jen mám problém s tím Indiegogo... Nějak se tam v tom nevyznám, ani nevím, jestli se to ještě dá objednat.

11.2.2013 19:15:25

speedy
skús pozrieť : http://www.indiegogo.com/medievalmastery
už je to ukončené, ale skús osloviť priamo CHAOS.

11.2.2013 19:25:12

Judabegin
Jojo, tam jsem se právě ještě dostal, ale usoudil jsem, že z toho už nejspíš nic neobjednám (0 time left atd.). No, takže se budu muset obrátit přímo na ně... Ale v tom případě to asi nebude tak moc výhodné, bůhví, kolik by stálo poštovné. Škoda, že to na skladě nemá nikdo u nás.

11.2.2013 20:00:35

Vybíráme z Bazaru

Noc upírů
Noc upírů
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas