McJohny's - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní, logická, párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Czech Board Games
Autoři: Jan Vaněček
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Podělíte se někdo o zážitky?
25.11.2014 13:35:21

Pajuman
Pro mě to je jedna z nejlepších partyovek, které vlastním či sem kdy hrál. Fakt se tam cítím jak ve fastfoodu.

Nemám tedy tu zkušenost, ale v každém kole jsi jakožto řadový zaměstnanec pod obrovským tlakem. Chceš to uvařit, opéct, složit do burgeru, naskládat do sáčku nebo dovézt k zákazníkům co nejlíp. Snažíš se vnímat, co po tobě manažer vlastně chce, ale prostě mu stejně nemůžeš plně vyhovět.

Nebo jsi brigádník, který se kouká po těch svých spolupracovnících a závidí jim jejich plné platy. Tak se rozhodneš, že jim to budeš pěkně kazit.

A nakonec můžeš být manažer, kdy vlastně "nic" neděláš, jenom řveš na ty své pracovníky, co kde dělají blbě a kde je třeba přidat.

Hra je velice svižná (každé kolo je cca na minutu), každé kolo člověk dělá jinou ze 6ti činností. Každá činnost se hraje úplně jinak, stejně tak každé povolání (manažer, brigádník, pracovník).

Rozhodně doporučuji vyzkoušet. Hra se prakticky nedá ohrát. Jediné nevýhody vidím v menší nevyváženosti některých činností (nicméně mě to vůbec netrápí :) ) a také dost záleží na samotné partě lidí, jestli role přijmou a vžijou se do toho, nebo budou jen nudně plnit pravidla. Ale o tom je asi každá párty hra.

25.11.2014 16:31:53

docela sranda
Párty hra se vším, co k tomu patří. Tj. humorné provedení, zábavnost závislá na přístupu hráčů, nedá se hrát moc často. Činnosti jsou nevyvážené, to je pravda, ale u hry tohoto typu je to fakt jedno. A kdyby to někoho hodně trápilo, tak si to může zhouserulovat...
Vhodné i pro nehráče, i když náhodně sebraná parta nehráčů si to asi neužije tolik, jako skupina lidí, co se znají a pořád se popichují :-)

5.1.2015 16:01:40

Znovuhratelnost, ideální počet hráčů, děti, zábava
Jak to baví děti? (věk), jaký je ideální a minimální počet hráčů?, jak se Vám to líbí ve srovnání s Infarktem? Jak je to zábavné? Díky moc.

4.12.2015 06:44:21

nic moc
Mě to moc nechytlo. V podstatě jde o soubor miniher, které mě příliš nebaví ani samostatně, ani dohromady. Dost to kazí už zmíněná nevyváženost, myslím, že to u spousty skupin vede k tomu, že jednotlivým hráčům bude přiřazena pořád ta samá činnost (a často i role).
Infarkt mě baví mnohem víc.

2.1.2016 14:59:56

Vybíráme z Bazaru

Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas