nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Massive Darkness: Enemy Box – Troglodytes

Rozšíření pro hru: Massive Darkness
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Edge Entertainment
Guillotine Games
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

"Přísliby nadvlády a moci zlákaly primitivní Troglodyty k Temnotě. Jejich znalost rozlehlých jeskynních systémů se ukázala neocenitelná při ubytování nových spojenců a jejich krvežízniví minotauři jsou chodící stroje na zabíjení. Silní a houževnatí Troglodyté přísahali věrnost zlu a rozdrtí kohokoliv, kdo se jim postaví."

Troglodyté jsou rozšíření ke hře Massive Darkness, kterou samozřejmě potřebujete, abyste si ho zahráli. V balení najdete figurky 12 Troglodytských válečníků a jejich šéfa, 6 Troglodytských surovců (Brute) a jejich šéfa, jednu figurku Troglodytského agenta a velkou figurku Krvežíznivého minotaura. K vyjmenovaným figurkám je přiloženo 13 karet, které vám umožní přidat si nové příšery k základní hře.

Speciální schopnosti, kterými Troglodyté disponují, se aktivují ve stínu [Shadow mode]. Tryglodytští válečnící dostávají ve stínu bonusové kostky do obrany i do útoku. S rostoucí úrovní se počet kostek zvyšuje. Surovci dostávají ve stínu úspěšné obrany, jejichž počet se s rostoucí úrovní také zvyšuje. Agent má ve stínu +2 úspěšné útoky a +2 úspěšné obrany. Minotaur je zuřivý a pomstychtivý nepřítel, který reaguje na útoky hrdinů bleskurychlým přesunem k útočníkovi (posune se až o dvě zóny, jako by byl kluzký [Slippery]) a udělením zranění (automaticky 1 nebo 2 životy).

Autor: Dzan