Massive Darkness

xxxxxxxxoo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Massive Darkness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Massive Darkness 2 na KS

Příští hra na KS od CMON má být Massive Darkness 2. K dispozici je jen krátké video. Už se těším.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157441931102877&id=133691157876&anchor_composer=false




7.6.2020 14:39:50

Must have
MD je jedna z mých nejoblíbenějších a byl to jeden z mých prvních KS, takže se těším neuvěřitelně.

7.6.2020 17:13:58

Campaign
A doufám, že tam tentokrát bude pořádná kampaň, kde se bude pěkně levelovat. Systém na to je... Tak snad dostane ty správné úpravy...:-)

7.6.2020 22:02:34

:)
Kampaň si vydupali hráči v průběhu minulého KS...a podle toho taky vypadalo. Ta hra spíš potřebuje vybalancovat (obtížnost, předměty). Bez kampaně se vklidu obejde.

8.6.2020 05:56:39

Ks

Kdo doufa v jakoukoliv zmenu systemu, prehlednosti, smysluplnosti nebo veri, ze bude poradna kampan s progresem postav, tak je s prominutim naivni. Tohle je CMoN, cekejte tunu toho stejneho, co v prvni kampani (tentokrat to vypada na demony a peklo) a nulove zmeny, mozna par novych pravidel. Rozdily.mezi MD1 a 2 budou podobne, jako mezi Zombicidama BP a GH...

8.6.2020 07:56:40

trochu mimo
Takze obavy z padu CMON jsou tedy uz pryc? :-)


8.6.2020 08:19:50

Doufám že to bude podobné
Já nic nového nečekám, naopak doufám, že to bude co nejpodobnější. Ta hra funguje skvěle, čekám nové mise, dílky a monstra a max kosmetické úpravy v pravidlech. Nechci druhý díl aby nebyl kompatibilní s prvním.

8.6.2020 08:27:13

Druhý díl
Tím, že byla kampaň vynucená dali hráči najevo, ze ji chtějí. :-)
To, že trochu kvůli rychlosti tvorby skřípe je jiná...

Právě proto by mohli autoři lehce zapracovat na tom jak si aspoň něco přenášet dál do dalších misí.

Hra je to luxusní. A moc velké nevyvážení v ní nevidím. Nejsou tam předměty, k kterým bys měl čas přilnout ... Teda kromě artefaktů...:-)

8.6.2020 15:50:19

Mini verze
Nejaka moznost,ze by udelali cestovni verzi jako u noveho Zombicide?

8.6.2020 16:29:19

Kampaň
Pokud chcete být informováni o spuštění kampaně, tak zde je odkaz :

https://www.kickstarter.com/projects/cmon/massive-darkness-2-hellscape

18.7.2020 06:33:59

Poštovné
Zdarec, napíšu tento dotaz do tohoto vlákna, ať nemusím tvořit nové. Přemýšlím o MD2, teďka se vrtám v pledge manageru a je tam neskutečný poštovný 77 dolarů. To je opravdu přeplesk, mám tam jen základ + pár rozšíření, ty větší jsem oddělal, dokonce heavenfall jsem k tomu nepřidal. Jak je to možný? Respektive to tak je vždycky? Nemám s tím moc zkušenosti,.. nejspíš i posílají z USA, ale i tak přece poštovné skoro v ceně základu....
Jeff

12.2.2021 15:41:09

...
Zacli prirazet VAT k cene co se predtim nedelo. Asi zrejme to museli zacit delat, ale zadne upozorneni predem nedali.


..DeskoHerky Teplice..

12.2.2021 16:18:29

Jinak
diskuse k tomu je zde
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/crowdfunding-komunitni-financovani-8/massive-darkness-2-hellscape-25223/

12.2.2021 17:43:25

Re:
Oddělat z pledge havenfall podle mě nebyl dobrý nápad. V tomto rozšíření je další kampaň, spousty nových předmětů včetně legendárních a zvýšení levelu. Že všech rozšíření nabízí nejvíc obsahu vzhledem k ceně 45 dolarů. Tam není vůbec o čem. To značne navýšení ceny poštovným a DPH je sice blbé ale i tak se těším. A změny tam oproti jedničce jsou, však si zkuste sehnat nějaké info nebo zahrát to demo... A úžasné je, že už v základu umožní použít vše z jedničky a za deset dolarů také Zombicide crossover... Luxus. Z jedničky nemám všechny rozšíření a vadí mi to, kdyby náhodou chtěl někdo prodat, ozvěte se ????

21.3.2021 20:02:02

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: Pád Avalonu + INSERT a obalené kart
Tainted Grail: Pád Avalonu + INSERT a obalené kart
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas