Massive Darkness

xxxxxxxxoo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Massive Darkness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Neplánuje někdo pořídit? Přidal bych se a šábli bychom se o poštovné.
12.6.2016 21:30:43

profíci od CMON
Tady se bohužel projevuje nabubřelost velké společnosti, která potom co shrábne peníze, se zákazníky nekomunikuje. Proč taky?! Menší společnosti si zákazníků váží (ale i některé velké, nechci škatulkovat podle velikosti) a odpovídají i na dotazy, na které je kolikrát zbytečné se ptát. Tady páni od CMON se neuráčí vyplnit ani údaj o dopravě. Člověk, aby si pak lámal hlavu, kdy mu to vlastně doručí a jestli bude mít kdo převzít zásilku. MD byl můj první KS vůbec, teď jsem podlehl novému Zombicide:GH, ale když vidím ten servis ze strany vydavatele, příště si hru od nich dvakrát rozmyslím...

1.8.2017 18:04:03

Kulashaker
Tak kdybys to chtěl prodat, sem tady :-)

1.8.2017 18:05:43

#Mathyas
Vtipálku... :) To že mi nevyhovuje podpora ze strany vydavatele neznamená, že se chci hry zbavit. Těším se na ni jak malé dítě. Bude to můj první dungeon crawl. A o co víc se těším, o to víc mě štve, že nevím, kdy ji doručí!

1.8.2017 18:16:48

Kulashaker
Hele moc to hrotíš, až bude tvoje zásilka ready dostaneš mail od gamesquest s track číslem. Trpělivost, to je základ ks :)

1.8.2017 18:32:44

Ks
Nevim teda. par her od nich mam a bez problemu. Hodne lidi nadava na customer servis. Ja jsem tedy mel zatim asi stesti protoze odpovidali na moje dotazy (dobre se podivat, jestli uz nekdo stejnou otazku nepolozil a neptat se jako debil na 100x polozenou vec) a pokud byl nejaky problem, poslali replacement. Navic, nedostatek informaci o datu doruceni neni problemem Cmon ale prepravni spolecnosti, ne?
Holt to chce trpelivost, hra proste dojit musi...

1.8.2017 19:04:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Kulashaker
A z čoho to súdiš?... :D
Bo Support majú vynikajúcu aj po skončení kampane.

Nehovoriac, že info o dodaní máš v updatoch ;)

1.8.2017 19:08:56

mnoho poviku pro nic
#Yedle: Je možné, že jsem z toho moc vyjukanej, protože je pro mě KS novinka. A pokud mi vy, KS veteráni, radíte trpělivost a říkáte, že je to běžné, tak děkuji za uklidnění. Měl jsem za to, že se jedná o nezájem konkrétního vydavatele.

#Pepsson: Vím že konkrétní datum doručení objednávky je věc dopravce, ale očekával jsem od CMON info o tom, kterou lodí je můj balík přepravován (abych měl aspoň rámcovou představu o doručení). Jinak totiž nechápu, proč mám v objednávkovém statusu "shipping tracking", který je nevyplněn. A když jsem pak četl, jak se lidi radují, která loď už jim veze hru, mě jsem obavy, jestli se na mě třeba nezapomnělo.
Jinak chápu nechuť stokrát odpovídat na jednu věc, která může být často banální a na první pohled zřejmá, proti tomu nemám nic. Taky bych z toho měl velkou hlavu. A proto jsem jim taky zatím nic nepsal a čekám.

Dám na doporučení od Yedle, strčím nohy do lavoru s vlažnou vodou a nebudu to hrotit...

1.8.2017 19:18:49

Kulashaker
Když se podíváš na update 69, tak vidíš, že zásilka do Evropy je na pěti různých lodích. Některé už přistály, jiné jsou ještě na moři. Není v silách vydavatele, aby dohledal přesně tvůj pledge, na které lodi je. Počítej s tím, že ČR je většinou až v pozdější vlně dodání. Já byl taky při prvním KS úplně šílenej a každej den kontroloval, kde zásilka je. Pak jsem to hodil za hlavu a o to příjemnější bylo, když jsem přišel večer domů a čekal na mě bez většího očekávání Dark souls nebo This war of mine :)

1.8.2017 20:11:58

kulashaker
"shipping tracking" neznamená sledování lodě, shipping je obecné angl. slovo pro zasílání. Tam se ti možná objeví sledovací číslo, až dostane kurýr do auta opravdu tvoji zásilku.

Pro mě je tohle 5. kampaň od CMON (20. kampaň celkem) a jsem naprosto klidný, že to v pořádku dorazí (konec srpna je nadějný, nicméně nedivil bych se první půlce září)

2.8.2017 08:15:27 | Upraveno autorem (porovnej)

naivka
Možná jsem naivka, ale Němci už hlásí příjem a vesele posílají fotky z unboxingu, tak to očekávám každým dnem.

2.8.2017 11:16:40

ebay
V Německu už se vesele prodává.

2.8.2017 14:40:50

echo
Má už někdo z ČR echo ohledně data dodání? :D

8.8.2017 20:39:59

echo
Zatím ticho po pěšině.
Odhaduji první dodávky tak na 15.8., ale to je spíše optimistický odhad. Má zkušenost s CMON je zpoždění cca 5 měsíců. Ale co slíbí dodají.

8.8.2017 20:59:32

:)
Na boardgamegeeku jsem viděl před pár dny mapu hráčů o stavu dodání v jednotlivých zemí Evropy. Mapa byla téměř prázdná. Nechci strašit, ale dodávka do Čr může jet jinou lodí než dodávka do Německa a to že je to u sousedů nemusí vůbec nic znamenat.

9.8.2017 15:04:24

Záhadný balík
Ja som včera dostal informáciu z anglického DPD, že do 3 dní mi doručia balík. Teraz, ale neviem či je to Massive Darkness alebo Endangered Orphans of Condyle Cove a nejako sa mi to ani nechce zisťovať :D , nechám sa prekvapiť :)

9.8.2017 15:13:37

update
EUROPE
Most Germany and Spain pledges have already been sent out. Most of the rest of the containers have already arrived and are being sent out to UK, France, Italy and all other EU countries. It should still take at least 2 weeks to send everything out to backers.

REPLACEMENT CARDS
As you know from the previous update, there was a misprint in some of the cards in the game. Thankfully the factory has responded very quickly to this issue and the plan to get Replacement Card Packs to all backers is well underway.For the rest of the APAC backers, as well as EU and Australia, the packs are being printed, and should be mailed directly to them in 4 to 7 weeks, depending on the area.

Takže super sice to odešlou do 14 dnů, ale opravené karty odešlou až za 1-2 měsíce

9.8.2017 22:46:57

czechImenhotep
Opravné přelepky máš ke stažení v předchozím updatu. Jelikož pak karty nevyužiješ, tak tady bych se nebál ani přímého nalepení v případě neobalených karet.

Tohle bych asi nebral jako hroznou divočinu. Jsem rád, že to vyřešili a pošlou náhradu.

10.8.2017 06:49:39

Na cestě
Tak hlasím, že jsem právě dostal trackovací kód. Balík na cestě. Doufám, že tedy příští týden doma.

10.8.2017 22:30:18

na cestě
už mám taky :)

11.8.2017 06:59:02

Sleepy
Náš pledge už se také vydá na cestu :-)

11.8.2017 07:07:47

Aillas
Yeaaaaaah! :D

11.8.2017 08:01:15

Česká pošta
Tak mi došlo, že mi to bude dodávat Česká pošta, už teď mám strach....

16.8.2017 12:05:21

Tracking Details
Tak dle sledování zásilky se od minulého čtvrtku nic nezměnilo.
Stále jen:
"Your parcel has been electronically alerted to PacketPort but we have not received it yet. Please check back in 24/48 hours for full tracking information."
Začínám si myslet, že mi to vezou tou poslední lodí ;-(

16.8.2017 14:43:21

Mata_
Jsme na tom stejně.

16.8.2017 14:51:40

Mata_
Kdyby ti to vezli poslední lodí, tak ani nedostaneš tuhle zprávu. Zásilka se zatím válí někde ve skladu no...

16.8.2017 15:11:25

Vybíráme z Bazaru

Lumpark
Lumpark
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas