Masques - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Arclight
CMON Limited
Fantasy Flight Games
Hazgaard Editions
Autoři: Catherine Dumas
Charles Chevallier
Pascal Pelemans
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prvni dojmy

Tak jsem to o vikendu vyzkousel a prijde mi to jako docela zajimava rychlovka, urcena predevsim pro skupiny, ktere preferuji skodici hru. Prasit se tu totiz da docela hodne. Na druhou stranu mi prijde, ze jsme napoprve nedosahli potencialu hry a skodit se tam da jeste vic, nez v nami zahrane hre. Takze si to urcite jeste zkusim, v nasi skodici skupince ma Intrigo parametry na to, aby se stalo oblibenou hrou;)
4.4.2011 09:46:07

škoda
že jsem u toho nebyl. Vypadalo to zajímavě. Svého času se mi líbila hra královksé rošády a na pohled jsem tam spatřoval jisté podobnosti. Avšak velmi drobné. Byla to hra, kterou jsem pochopil jenom z okukování. Takže lehce vysvětlitelné pravidla. Pokud někdo může vyhrát, tak tam nastává moment, mně velmi známý z kyklád, že všichni začnou kooperovat mezi sebou. Osobně se mi moc líbí grafika. Podobná je i u city of thieves a to bych mohl. A jestli je to škodící hra, tak já bych mohl prasit v jednom kuse. :) Takže bych si to rád taky někdy vyzkoušel.

4.4.2011 09:57:52

zas neco jineho
vytvořena pro čtyri hrače ve třech už to hratelnost drhne ...nadherna grafika ... snadna i pro nehrace ... proste oddech idealni mezi par delsich her cililizace .) http://boardgamegeek.com/video/3847/intrigo/intrigo-demo-boardgamegeek-booth-essen-spiel-2

13.9.2011 14:14:40

Vybíráme z Bazaru

Northgard + všechny doplňky
Akt. cena: 2800 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas