Marvel Dice Masters: Avengers vs. X-Men

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Marvel Dice Masters: Avengers vs. X-Men - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: WizKids
Autoři: Eric M. Lang
Mike Elliott
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy / obchodovanie

Ahojte,
moj prvý príspevok na zatrolených hrách :)

Zaújimali by ma vaše názory na túto hru. Síce ešte nevyšla, ale celkom dosť sa o nej hovorí.

Podľa mňa vyzerá zabávne a páči sa mi herný štýl (niečo na štýl Quarriors) face-to-face dice combat a deckbuilding, len so superhrdinami.

Jediná vec, ktorá ma dosť ma odrádza od kúpy (ale pravdepodobne si kúpim starter set) je práve zberateľský aspekt. Výrobca ho nazýva "priateľský" (nech to znamená, čo to znamená) a len samotné karty budú mať rôznu vzácnosť. Najlepšie by bolo, keby sa výrobca rozhodol pre LCG formát a vtedy by som aspoň vedel, čo si kupujem.

Mne ani tak nejde o tie rôzne varianty hrdinov (a určite sa nehodlám nahánať za všetkými variantami) ako skôr o to aby som mal dosť kociek pre širokú skupinku hrdinov a mal si z čoho vyberat.

Preto by som rád počul vaše názory a či je viacero takých ľudí, ktorých táto hra zaujala a sú ochotný zamienať zvyšné kocky/karty napr. na Slovensku alebo poštou medzi Českom a Slovenskom.
8.4.2014 13:35:52

diskuze atd.
Zde se o hře dost diskutuje.
http://www.deskozrout.cz/topic/3041-dalsi-odnoz-quarriors/page__st__60#entry49369
Problém je, že podle vydeí to vypadá na totální náhodnost. Alespoň, že to bude rychlé, ale na kombení ala dominion můžeme asi zapomenout. Taky se mi nelíbí vlastnosti postav, ty už jsou skoro všechny zveřejněny na boardgamegeeku. Je to tam samé +1 útok když útočí proti avengerovi, -1 životy, když je na stole villain a podobně. Moc zajímavých "decků" asi vytvořit nepůjde. No, a potom stejně kouknete na superare kostky a ty kombo ani nepotřebují, jak jsou silné. Zatím jsem stále na vážkách, ale vypadá to pěkně to zase jo. Měnit já osobně určitě nechci, chci mít hru co nejkompletnější.

8.4.2014 14:28:04

Stěpan
1. Co se týče výměny, je to podle mě právě jediná šance, jak mít hru co nejkompletnější - pokud budeš kupovat boostery a budeš mít hromadu stejných kostek, pak jediná rozumná šance na zkompletování sbírky je měnit, měnit a zase měnit.
2. Podle mě nastane určitý boom, kdy lidé nakoupí hromadu kostek, trochu pomění a pak to velice rychle utichne. To okno, kdy bude výměna možná, bude podle mě velice malé a to mě odradilo od nákupu. Už jsem to zažil z Dragon Dice. Napřed blázinec, pak rychle ticho po pěšině a dnes už nikdo nevymění vůbec nic. Prakticky ani nejde zjistit, kdo má kostky a kde se hraje :).

8.4.2014 14:59:59

Dragon dice
Pravdou zůstává, že dragon dice je hra o mnoho sofistikovanější. Tohle je opravdu jednohubka. Ale souhlasím, že karta se měnit dají snadno, protože více exemplářů je k ničemu. Když bude mít někdo pět kostek, tak může měnit také, to je fakt. Ale vzhledem k tomu, že v Plzni budu jediný, tak musím mít dost kostek pro hru alespoň 4 hráčů.

8.4.2014 18:35:07 | Upraveno autorem (porovnej)

da se jeste nekde sehnat?
Zdravim, chtel bych zeptat, jestli nevite, zda by se tato hra dala jeste nekde sehnat. Diky.

12.9.2014 17:36:22

vymena/nabidka
Mam karty na vymenu a shanim karty .... Jesli ma nekdo zajem info v poste...

17.11.2014 00:00:35

výměna a turnaje
dostal jsem se konečně kromě základu i k nějakým boostrům a něco mám navíc, rád vyměním buď jen karty, nebo i kostky.
Sbírám a hraji pouze AVvsXmen, kostky z Uncanny nechci, mám je jen na výměnu, možná pak až vyjde Justice League
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YOHgLUQUk7VhbuITrJJawJj-R3hjG0j5a-aTCjbQ0-g/edit#gid=0

v bratislavském ihrysku chystáme nějaké turnaje v rámci Dice Masters Organized Play, sady už máme, jen domluvit datumy
další info, výměny, turnaje
https://www.facebook.com/groups/350257635183297/

26.3.2015 22:59:13

Vybíráme z Bazaru

Promo karty Mateřské školy do Divukraje
Promo karty Mateřské školy do Divukraje
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas