Marvel Champions: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 188x (Seznam vlastníků)

Marvel Champions: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Caleb Grace
Michael Boggs
Nate French
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Opet licencovana hra?

Zase FFG vytvari hru, kterou musi licencovat (predpokladam, ze Marvel nepatri do jejich portfolia). Posledne na licenci skoncil Android: Netrunner, ktery byl opravdu dobry nebo me napada jeste Warhammer (Forbidden Stars) a hry od Blizzardu.

Osobne mi prijde, ze nemaji spatne universa. Takovy Android je podle me velmi pritazlivy, ale nezda se mi, ze by toho umeli vyuzit.

Zvlastni pristup, nepripada vam?
1.8.2019 19:45:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Licence

Ffg snad uz zije jenom z licenci, ne ? Nenapada me moc veci, teda vlastne zadna, ktera by nebyla z nejake fransizy... nevyhoda je pochopitelne, ze se to odrazi na cene her. Nicmene za me je lcg ze sveta komiksu splneny sen... byt bych preferoval temnejsi/dospelejsi DC... s moznosti vypustit demony Brucovy mysli :)

3.8.2019 23:18:33

Licence
Twilight Imperium, Keyforge, Discover: Lands of unknown, Cosmic Encounter. Možná i nějaké další. Tyhle jsou, alespoň předpokládám, bez licence, resp. nevyužívají jinou značku.

3.8.2019 23:59:30

licence
Tak licence jim evidentně fungují lépe než třeba vlastní Terrinoth, viz konec miniaturkových Runewars a pravděpodobně i Heroes of Terrinoth, sice je to určitě stojí dost peněz, ale ty prodeje jsou taky násobně lepší než u stejné hry bez nějaké profláklé licence. jediné co jim celkem frčí bez licence jsou Arkham Files hry a Keyforge. Takže ten přístup chápu a než jim licence skončí tak se stihnou určitě slušně zahojit.

4.8.2019 00:05:50

Zase koop.
Uf, tase koop lcg. Tezka nuda a nezajem. Pritom to mohls byt pekna kompetetivni karetka hrdinove vs zaporaci. A nebo teamovka 2vs2 nebo 3vs3 pro vice hracu.

Velke zklamani a usetrene penize :)

4.8.2019 16:47:04

Beholder
Koopy se lip prodavaji, a kdovi treba tuhle moznost prida nejaky rozsireni.

4.8.2019 17:16:56

Beholder
Vidíš a já jsem za koop nebo solo rád. A tohle vypadá lépe než Legendary které mě nebavilo.

4.8.2019 17:19:48

Coop vs. Competetive
Je pravda ze aktualne to je 3:3 a vybrali jako dalsi coop. Ok, ale podle me by tomuhle universu vice slusela competetivni nebo tymova variace.

4.8.2019 17:34:59

licence
Takovy Netrunner mi prisel, ze se tesil velke oblibe. Jak uz jsem psal, to prostredi Androidu ma podle me obrovsky potencial, ale prijde mi, ze z toho vznikne takova prumerna hra. Treba o New Angels se skoro nemluvi a ani hodnoceni nema nejak ultra zazracne. Terrinoth taky neni spatny. Tak nejak na me pusobi, ze neumi svoji znacku tak dobre prodat. Je to skoda.

Ne ze bych treba SW nemel rad, ale to jak toto universum vyslovene zdimaji je pro me spis odrazujici.

5.8.2019 06:34:40

Coop vs. Competetive
Já jsem třeba osobně rád, že to bude Coop, protože vím, že se u nás dostane víc na stůl, ale plně souhlasím s Beholderem, že Marvelu by víc slušela kompetetivní (příp. i týmová) varianta a je to podle mého názoru nevyužitý potenciál.

Už jenom ty možnosti, kdy by bylo možné proti sobě postavit některé hrdiny a konečně určit kdo z nich je vlastně silnější. :) Nebo si třeba zopakovat Civil War v trochu jiném rozložení sil apod.

18.9.2019 12:16:41

Vybíráme z Bazaru

Ostrovy titánů+solo
Ostrovy titánů+solo
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas