Marvel Champions: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 188x (Seznam vlastníků)

Marvel Champions: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Caleb Grace
Michael Boggs
Nate French
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hrdinové z malých rozšíření a sólo hraní

Prosím o názor těch, co mají nahráno více hrdinů z těch malých rozšíření.

Mám základ a Red Skulla a nepotřebuji mít hru komplet a uvažuji teď o dokoupení jen tří až pěti hrdinů, ale je toho už tolik, že nevím jak a podle čeho vybírat. 

Které byste doporučili, a které naopak ne, někomu, kdo chce hrát hlavně sólo s jedním hrdinou? Přičemž jde mi hlavně o nějakou rozmanitost a zábavnost hraní.

Uvažuji o Dr.Strange, Captain America, Quicksilver, Scarlet Witch, Wasp. Je to podle vás dobrá volba nebo byste mi doporučili jiné kombo? 

7.5.2023 10:19:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Zkus se podívat do hodnocení jednotlivých balíčků hrdinů. Pro základní přehled to myslím bohatě postačí ;)

7.5.2023 13:24:00

Vsetci 3 co si vymenoval su celkom fajn hrdinovia na solo. Skor by som to ale riesil tak ze si najskor pozri kto sa ti paci a potom pogoogli ci sa s nim da solo. Za mna sa solo da v podstate skoro s kazdym. Zalezi to ale hlavne od toho ci chces aj balicek stavat alebo nie, dost zalezi aj od bossa. Pri solo hrani za jednu postavu musis pocitat s tym ze nie kazdy solo hrdina ma karty na kazdeho bossa. Je dost rozdiel ak ma boss velmi velky utok, vela minionov alebo casto dostava do hry side schemes. 

Ja som asi po 30 hrach solo za 1 hrdinu skusil solo za 2 naraz a bolo to celkom fajn. Vies ovela viac manevrovat v danom scenari lebo vies vykryt slabiny hrdinov. Hra ale trvala dlhsie. Ak chcem rychlu hru dal stale 1 hrdinu ak budem mat viac casu tak asi budem hrat 2.

7.5.2023 14:01:51

Ant-man na 100%.

7.5.2023 14:46:00

Ja určite schvaľujem Captain America. S týmto hrdinom nastaveným tak ako je v predaji, vieš v sólu adekvátne bojovať proti každému záporákovi zo základu aj z rozšírenia The Rise of Red Skull.

7.5.2023 18:16:04

vyber si hrdinov ktorych mas rad z filmov :)

7.5.2023 18:27:20

Vybíráme z Bazaru

Planto Nubo ENG
Planto Nubo ENG
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas