Mars: Teraformace – Big Box

xxxxxxxxxo hodnoceno 26x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace – Big Box - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Mars: Teraformace
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co všechno má být uvnitř?

Zdravím, tak jsem koupil Big box a čekal jsem tam nějaké promo karty, ale našel jsem tam spousty rozdělovačů a pouze tři karty… víc jich tam být nemá??

28.1.2022 14:34:41

Ne. Zalezi na prodavajicim, jestli ti dalsi proma prihodil bokem, nebo ne. Pokud ne, tak bohuzel leda prikoupit zvlast.

28.1.2022 14:41:03

Mel jsem za to, ze promo karty ( cca 20) budou soucasti big boxu. Mel jsem zato, ze to nekdo od mindoku hazel do diskuze u kickstartru. Nakonec jsem to dohledal a byl tam prispevek, ze to je v aktualitach na fb. Korenar k tomu dodal, ze to tam bude. Tak jsem jsi to pamatoval. Nedavno jsem kupoval zde na bazaru s pocitem, ze to tam ma byt. Prodejce se zachoval perfektne, ale pachut toho, ze nekde nastala chyba ( castecne i u me) zustala.

28.1.2022 22:47:27

Tomu rozumim. Takovou vec uz si radsi nyni vzdy predem vyjasnuju s prodejcem (netyka se jen Marsu), jestli k dane hre pridava i promo. A ptam se i tehdy, kdyz to pise na webu, protoze se mi jednou stalo, ze na webu bylo, ze hra bude s promem, ale prisla bez proma.

Tady v obsahu hry je vylozene napsane, ze jsou tam 3 nove karty. A konkretne Mindok, resp. Svet her, kam se Mindok odkazuje, ma na strankach napsane, ze promo karty zdarma uz byly rozebrane predobjednavkami Big Boxu a ze pokud chce nekdo proma ted, musi je koupit zvlast. Podobnou informaci jsem videl i v jinych e-shopech.

29.1.2022 00:15:44

Já to taky kupoval s tím, že promo tam budou, jelikož prodejce (Dobrý hry) to tam měl uvedeno. Tak jsem to koupil a ono to tam nebylo. Nicméně, prodejce se omluvil za špatný popis a jako omluvu mi vrátil 200 Kč. Takže ok, promo karty jsem si již koupil jinde zvlášť.

29.1.2022 09:41:51

Vybíráme z Bazaru

Pan Am
Pan Am
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas