Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 992x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mars na Steamu

Včera vyšla Teraformace: Mars i na PC (na Steamu). Vyzkoušel jsem solo hru i hru více hráčů. Co je blbé, tak v úvodu si musíte vybrat ze dvou společností aniž byste viděli 10 karet. Je to tím pádem výběr naslepo. Potom už to docela šlape a velkou výhodou je určitě to, že spoustu pravidel vám ohlídá stroj. Při hře více hráčů i vidíte kolik mají jednotlivý hráči zahraných VP, jaké (a kolik) mají tagy na kartách, apod.
Nicméně po 2h hraní ve třech hráčích se o půl jedenácté v noci hra zasekla u výběru karet v 10.generaci u jednoho z hráčů a nešlo s tím hnout. Jelikož hra stojí nějakých 660Kč, tak šla z počítače pryč a vrátím se k ní možná později až bude odladěná...
18.10.2018 08:01:12

Vyber korporace
Nehral ani nevidel jsem, jenom budu interpretovat, co je na bgg. Je to dost neintuitivni, ale udajne si napred vyberes korporaci, pak mas na vyber z karet, ale je tam nekde nejake tlacitko typu "zpet", ktere te vrati na vyber korporace a muzes ji jeste zmenit.

18.10.2018 10:32:04

Sleva
Aktuálně je ve slevě na 7,99€
Nějaké další zkušenosti? Momentálně vahám jestli koupit nebo ne...

29.9.2019 12:30:00

aktualizace
Co jsem videl a cetl, tak konecne vetsinu veci vychytali. Takze je napriklad mozne si vybrat korporaci az po shlednuti karet.

OPRAVA - toto uz taky neplati "Snad jedinou drobnou vadou na krase je to, ze si nelze vybrat poradi efektu (napr. Universita se aktivuje pred Olympskou konferenci), ale treba se i tohle zmeni a udelaji vsechny efekty v tom nejlogictejsim poradi."

Podle posledniho updatu je poradi efektu stale ne podle vyberu hrace, ale je uz usporadane tak, aby bylo co nejlogictejsi v co nejvice situacich.

29.9.2019 13:43:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kmotr: Impérium Corleonů CZ
Kmotr: Impérium Corleonů CZ
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas