Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 993x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert

Jaký používáte insert a jaké máte expanze?
S vyjímkou Neklidu, který se nám nelíbí, vlastním vše, co vyšlo, včetně dvouvrstvých desek hráčů, všech promo karet a předražených (a parádních) kovových destiček zdrojů.


Doteď jsem spokojeně používal insert Folded Space s tím, že desky hráčů, kolonie a Venuši jsem skladoval v druhé krabici.
Vlákno jsem založil kvůli tomu, abych pochválil insert od juntadesign, díky kterém mám všechno v jedné krabici. 
Původní insert, který juntadesign nabízí, počítá i s Neklidem, ale prodejce byl neuvěřitelně vstřícný a za směšný poplatek byl ochotný insert předělat k mému obrazu (mé přání se docela nakupily, ale všechny se vyplnily), za což chci i tady poděkovat. 
A ke všemu by se tam měla vejít i Předehra 2 :)

 

3.4.2024 10:09:59

Mám  big box 🙂

Miesta je tam dosť, aj na predohru 2. Ale na nové mapy sa tam miesto nenájde, oficiálne rozšírenie krabice za tie prachy nestojí.

Folded space sklamal, keď sa dosky nevojdu. To keď som videl 🤦

3.4.2024 12:13:58

Big Box jsem dal na bazar, ten zase zklamal mě. Proto píšu o svém novém insertu, který pojme vše v základní krabici :)

3.4.2024 12:46:40

Používám insert od Kalkared a spokojenost. Do krabice se vejdou všechna rozšíření včetně obalených karet.

Koukal jsem na ten insert Juntadesign a vypadá hodně povedeně. A inserty do ostatních her také. Díky za tip.

4.4.2024 09:25:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Já používám insert z Myšího doupěte. Vejdou se tam i destičky kolonií v plastových rámečcích, které mám i já + stále zůstáva prostor pro drobné plastové doplňky (markery, lodě…). Vejdou se tam pořád další karty (proma), jen ten plastový model roveru pokud někdo má, tak se tam už nejspíš nevejde. Plastový 3D terén (dílky) taky ne.

* * * * *
Board games klub, Trenčín

4.4.2024 11:53:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Kalkaredův insert má nevýhodu, že vyžaduje, aby krabice obsahovala Neklid, kvůli tomu jsem jej před nějakou dobou nepořizoval, ale faktem je, že jsem jej o úpravu přímo nepožádal.

Jinak “můj” insert pojme 12 obalených kolonií taky :)

4.4.2024 16:41:28

Vybíráme z Bazaru

THIS WAR OF MINE - V OBLEŽENÍ
THIS WAR OF MINE - V OBLEŽENÍ
Akt. cena: 2800 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas