Mansions of Madness: Second Edition – Suppressed Memories – Figure and Tile Collection

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Mansions of Madness: Second Edition – Suppressed Memories – Figure and Tile Collection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Panství hrůzy: Druhá edice
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Scan mapových dílů

Ahoj,

nenašel by se prosím nějaký dobrák, který by nascanoval mapové dílky? S conversion kitem by bylo toto rozšíření hratelné, pouze chybí ty mapové dílky..
15.2.2020 11:31:55

Hratelnost
Myslím, že ti budou stále chybět figurky vyšetřovatelů a monster.

15.2.2020 12:19:28

Chybějící
Tak figurky monster nejsou tak důležité, v conversu jsou žetony monster, které podle mě úplně stačí. A pokud nemáš figurky vyšetřovatelů namalované, tak na herní vzdálenost je můžeš klidně zaměnit.. Jediné co chybí, jsou ty místnosti..

16.2.2020 20:06:31

Mapové dílky Call of the Wild
Je to přesně, jak píšeš. Vyšetřovatele nutně nepotřebuješ, monstra jdou nahradit žetony a pokud ti nevadí toto "humpálské" řešení, tak pak stačí "pouze" vytisknout dílky. Umělec, který je kreslil, je dal ovšem k dispozici a můžeš si je ve Vysokém rozlišení stáhnout třeba tady: https://www.deviantart.com/henning/art/Mansions-of-Madness-Call-of-the-wild-expansion-1-352667185

7.5.2020 07:45:28

Pomocí českého conversion kitu a vytištěných mapových dílů lze hrát i bez fyzické kopie (jen místo figurek budou jiné, případně jen žetony)

mapové díly
https://www.dropbox.com/sh/hmj3yqj6op4tn78/AADNcnUMtz9o8oDyYfYne1Sna?dl=0

(toto nepovažuji za narušení copyrightu, neb rozšíření je zcela out-of-print, dotisk nebude a šmelináři kopie rozšíření prodávají za 10.000)

8.4.2021 12:34:14

a náhodou nascenované nestvůry a karty vyšetřovatelů by nebyli?

8.4.2021 19:04:11

easterlingi: ty jsou ke stažení u základní hry jako conversion kit, případně je tam ve vlákně "distribuce conversion kitů" možnost získat je i přímo od BF.

8.4.2021 19:37:09


Dekuji za info. Dorazili vyšetřovatelé
Nahodou nevíte nekdo jak mapovy dily jsou k sobe si zada, kdyz bych si je po domacku vyrobil?

21.4.2021 15:52:11

Vie niekto poradiť akým spôsobom najlepšie vyrobiť tieto mapové diely? Má s tým niekto skúsenosti?

Rád by som si zahral aj toto rozšírenie, len bohužiaľ sa nedá už nikde kúpiť ani zohnať na bazároch.

Tak isto som si všimol, že v mojej českej verzii chýbajú dva unikátne predmety oproti tej anglickej. Karta so psom Duke a predmet Flux Stabilizer. Nemá náhodou niekto naskenované tieto kartičky vo vyššom rozlíšení. Prípadne ak niekto vie ešte o ďalších chýbajúcich kartách. Vďaka za pomoc

13.12.2021 16:31:44

@Flasho Já si udělal mapové dílky tak, že jsem si koupil samolepky na A4. Ty jsem vytiskl na laserové tiskárně. Koupil jsem dále Strojní lepenku 2mm (je jedno zda A4 nebo A3), a následně jsem to nalepil na jednu stranu lepenky a ořezal modelářským skalpelem, pak nalepil druhou stranu mapového dílku na již ořezaný dílek. Výsledek je super, hráli jsme už s tím a v pohodě.

27.12.2021 15:15:21

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Vampire Counts: Skeletons
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas