Mansions of Madness: Second Edition – Suppressed Memories – Figure and Tile Collection

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Mansions of Madness: Second Edition – Suppressed Memories – Figure and Tile Collection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Panství hrůzy: Druhá edice
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupnost

Zdravim,

Nevite nahodou, kdy by mohla hra (v anglictine) byt v CR zase dostupna?
Diky
11.4.2019 06:55:25

Supressed memorie
Ja som kúpil v nemeckú verziu. V krabici sú len miniatury a diely mapy. Ziadne karty takze bez problemov.

https://www.fantasywelt.de/navi.php?suchausdruck=FFGD1022

11.4.2019 08:05:03

Zase bude
FGG dělá opakovaně reprinty, takže stačí počkat. Dokud neskončí s celým Mansions of Madness neměl by být problém. Teď chystají reprint rozebraných Streets of Arkham, ale bude trvat nějaký ten měsíc než se to bude dostupné.

Takže pokud na to nespěcháš, tak bych počkal. Nemyslím, že hrozí, že by končili s vydáváním MoM v dohledné době.

11.4.2019 09:52:22

Miner
No, mluví se o tom, že zrovna tyhle rozšíření už se reprintovat nebudou, zrovna tak už nebude v reprintech conversion kit. Ale nic oficiálního k tomu není, takže jen dohady na základě pár věcí.
https://www.reddit.com/r/MansionsOfMadness2E/comments/agctsq/will_expansions_be_reprinted/

11.4.2019 10:09:12

DE
Nebude někdo objednávat z Německa?

11.4.2019 10:39:45

Froggery
Minimálně jednou už v reprintu byly jak Suppressed memories, tak Recurring Nightmares, FFG má na stránkách v sekci Upcoming co je už v běhu, tohle tam momentálně není, ale jako reprint to tam už minimálně jednou bylo.

BTW: Na rozdíl od conversion kitu, který je užitečný jen pro majitele MoM první edice, tohle je naopak výhradně pro ty, co jedničku nemají, takže reprint dává smysl. Člověk managerům v FFG do hlavy nevidí, takže samozřejmě můžeš mít pravdu, ale nikde sem o tom nic nečetl a nedává mi to valného smyslu.

EDIT: Teď mi došlo, že ten conversion kit je potřeba právě k Suppressed memories a Recurring Nightmares. Tudíž, beru zpět, že ten je potřeba jen pro majitele jedničky.

11.4.2019 12:44:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Áno, tiež by som povedal, že šanca na reprint anglickej verzie je momentálne prakticky nulová.
Upcoming sekcia na FFG stránke je v tomto celkom dobrý indikátor, a keď to odtiaľ zmizlo, tak je to myslím si vybavené.
A aj keď posledný reprint bol síce v lete minulého roka, takže istá nádej tu predsa len je, aj keby sa rozhodli dnes znovu to zaradiť do výrobného plánu, tak skôr ako o 12 mesiacov by to aj tak nevyšlo.

Škoda, že sa tá dotlač českého CK riešila nakoniec tak dlho, až sa medzitým rozchytali aj tie posledné kusy, čo ešte boli v tunajších obchodoch.
A ako som pozeral, tak napríklad na Ebay už stúpajú ponuky nad 100 €, čo je úplne šialená cena (pravdupovediac vzhľadom k obsahu balenia sa mi vidí aj tých pôvodných cca 40 € jemne prestrelených).
Kľudne by som teda šiel aj do nejakého iného jazyka, a je jedno, či to bude nemčina, španielčina alebo taliančina. Aj tak jediné zmysluplné texty v tomto rozšírení sú názvy mapových dielikov, a to sa dá ľahko poriešiť prelepkami.
Skôr môže byť problém nájsť nejaký obchod, kde nebude poštovné pomaly drahšie než samotné hry.

11.4.2019 14:55:12

Reprint
Z čeho usuzujete tu minimální šanci? Vždyť se to vyprodalo nedávno. V Upcoming jsou věci co jsou už v plánu a domluvená výroba, to že to tam teď není, neznamená, že to tam už nebude. Ostatně třeba na rozšíření k TI3 se taky čekalo dlouho a pak ho vydali relativně krátce před TI4 (jakože cca rok), pokud si to dobře pamatuju.

Zrovna FFG dojí svoje produkty co může a pokud bude poptávka je pro ně rozhodně zajímavější reprintout hotovou expanzi než vymýšlet, testovat a produkovat úplně novou.

Máte nějaké info nebo je to pocitovka? :)

11.4.2019 15:14:33

Miner
Tak Recurring Nightmares v upcoming byly, pak z něj zmizely. Jasně jsou to spekulace, ale ani by mě nepřekvapilo, kdyby chtělo FFG tyhle expanze zrušit a nestvůry i vyšetřovatele z nich zakomponovat do jiných rozšíření. Uvidíme, mě to může být jedno :)

11.4.2019 15:23:45

Froggery
Aha, to jsem nevěděl, že to zmizelo. To je nová informace, díky. Tak uvidíme jestli to jen šoupli na neurčito nebo je to definitivní.

Já sice MoM mám a tohle sem zatím nebral, ale nepříjde mi to nijak zásadní, když se to objeví, tak to asi dokoupím, kdyby to už nebylo, přežiju to.

11.4.2019 15:44:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Stroganov
Stroganov
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas