Malé velké galaxie: Do neznáma

xxxxxxxxxo hodnoceno 103x (Seznam vlastníků)

Malé velké galaxie: Do neznáma - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Malé velké galaxie
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jak skladovat?

Nemáte někdo tip, jak skladovat hru společně se základem, abych nemusel chystat vlastně 2 hry? Tip na nějakou pěknou krabičku + samodomo insert? Všechny karty (i kulaté) mám obalené.

21.5.2021 09:26:01

Vzal jsem spodní části od obou krabiček a uříznul jim dna, takže vznikly dva rámečky. Ty jsem slepil stříbrnou páskou do jednoho vysokého a ten jsem vlepil půlkou do jednoho víka. Druhé víko se na to klasicky nasunuje. Takže je to jedna krabice o rozměrech těch dvou na sobě.

21.5.2021 11:39:13

My to máme v jedné krabičce ze základu, víčko je sice asi o cenťák nadzvednuté, ale vešlo se to. EDIT: až teď čtu, že to máte obalené. Tak to jo, to by se pak asi nevešlo.

21.5.2021 19:07:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Já to skladuju zvlášť. Ale když hru někam vezu, všechno nacpu do jedné krabičky. Ale mám to taky neobalené. Vždycky vezmu jen to, co vím, že bude potřeba. S komponentami 3 hráčů se to tam vleze úplně v pohodě, 4. by se ještě podle mě taky vlezl aniž by byla kravička nedovřená. Ještě vždycky doma nechávám pravidla.

22.5.2021 00:27:12

Ja to mam ve dvou krabicich a stazrne tim papirovym rukavem co byl jako promo rozsireni a pohoda.

Správce katalogu her ZH, Recenzent Deskofobie, KDH Sluj

22.5.2021 15:16:17

Vybíráme z Bazaru

Marvel united aj
Marvel united aj
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas