Malé velké galaxie

xxxxxxxxxo hodnoceno 452x (Seznam vlastníků)

Malé velké galaxie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dotaz k výkladu akce z karty planety

Ahoj, prosím o radu, jak si vyložit akci planety. Nemám kartu teď před sebou, ale myslím že se jednalo o kartu planety Aldebaran. Akce zněla nějak, že soupeř se posune o 1 políčko na stupnici kolonizace a poté já o 2 políčka. Můj dotaz je, zda se touto akcí mohu posunout o 2 políčka, i když soupeř se předtím neposune, prostě protože nemá žádnou loď na stupnici kolonizace? Omlouvám se za případnou nepřesnou interpretaci akce. A děkuji předem za odpověď:).   

27.9.2022 09:42:11

My to hrajeme tak, ze se posuneme i pres to, ze se souper posunout odmitne. Ta akce pouze dava prostor souperi kartu vyuzit stejny efekt, jen mene silny. Chci rict, prece je blbost hrat akci, ktera je podminena tim, jestli ji zahraje souper, to nedava smysl

27.9.2022 09:48:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Taky myslím, že by tomu nemělo nic bránit.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

27.9.2022 09:52:01

Díky za názor, mně to právě z hlediska textu akce přišlo spíš takové podmíněné tím předchozím posunutím soupeře, na bgg jsem nic nenašel, ale možná jsem jen blbě hledal. Čekal bych tedy v textu spíš něco jako “soupeř se může posunout” a ne “soupeř se posune”.

27.9.2022 10:36:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Já bych spíš řekl, že je to myšleno hlavně tak, že soupeř se posune dřív (takže ti hypoteticky může sebrat planetu, kterou chceš ty) 

27.9.2022 10:58:52

Vybíráme z Bazaru

Cry Havoc
Cry Havoc
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas