Magic: The Gathering

xxxxxxxxxo hodnoceno 390x (Seznam vlastníků)

Magic: The Gathering - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 1993
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sháním hraní

Čau všem,
sháním hráče, anebo hernu. Jsem ze starého hrozenkova, schopný dojet do hradiště. Ještě jsem nehrál, ale chci se hrát naučit, protože mne to baví.
Je mi 33, vím jsem fosil, ale podobné hry jsem hrával i v dětství a dál- doomtrooper, na základce a střední pak i dračák (většinou jako pj).
Magic mě chytal i tenkrát, jen sem nemluvil moc anglicky a taky okolo nebylo s kým hrát. Dík za odpovědi.
Petr
15.8.2020 17:16:47

Pietro
Jestli ještě nemáš nakoupené karty, tak doporučuju tuhle diskuzi:

https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/zacit-s-magic-the-gathering-25105/

Je pravda, že spoluhráče na MtG asi seženeš snadněji než na jiné hry, ale zas otázka, jestli se ti do toho opravdu chce. Já osobně mám za sebou taky něco málo Magicu a asi bych se k tomu znovu nevracel (možná jsem zlenivěl, ale nechce se mi dostudovávat všechny karty a hrát si s laděním balíku :D ).

EDIT: A nejsi fosil, jsi v nejlepších letech, rozumíme si?! :D

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

15.8.2020 22:22:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Pojď hrát online

Jestli chces, naucim te online. pojď na portál Untap.in, loadni si deck a mas to zdarma. muzes hrat s cim jenom chces. na nauceni je to perfektkni.

11.12.2020 09:25:51

Také se přidávám do této diskuse. Kdyby měl někdo zájem o funny hru (žádné profi balíky za desetitisíce), tak jsem pro. Klidně můžete být i dva, hraje i moje žena, tak bychom dali 2vs2. Je možné hrát i tzv. hromadu, kdy všichni lížou 2 karty za kolo dle vlastního uvážení ze dvou hromad (mix landů + velká hromada nonland karet).

21.2.2022 18:14:19

Vybíráme z Bazaru

Insert Lost Ruins of Arnak 3D Tisk ZÁKLAD
Insert Lost Ruins of Arnak 3D Tisk ZÁKLAD
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas