Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 149x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty měst

V příručce pravidel se na straně 7 v bodě g. píše: " Pokud si nejste jistí barvou kolečka na základně (figurky města), podívejte se na levou část karty města – ta ukazuje, jaké typy nepřátel se ve městě vyskytují."

Ať koukám jak koukám, tak na kartách měst nic takové nevidím. A když se zde na webu podívám do příručky k původní hře, tak vidím, že na kartě pod obrázkem hradu jsou vyobrazené žetony nepřátel patřící k danému městu.
Nestala se náhodou někde chyba při tisku těchto karet ? Jde to oficiálně napravit ?
8.2.2019 21:57:51

Města
Díval jsem se do podkladů a WK z nějakého důvodu změnili design karet měst a ty žetony vykopli (možná kvůli nějaké konzistenci s rozšířením, čert ví). Věta v pravidlech je pohrobek, který bohužel protekl z první verze do UE a nemá tam co dělat.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

8.2.2019 22:31:54

DC

Vsem

Koukam ze idealni bude nechat si i starou edicia z komponent vytvorit kompilaci idealni hry (viz rozbite inzerty karty mest nenabarvene figurky velikost krabice atd)

9.2.2019 06:22:21

Doplňující karty
Na bgg jsem našel perfektní karty měst. Tímto je to vyřešené. Supr.

https://boardgamegeek.com/image/1180907/mage-knight-board-game

9.2.2019 09:29:30

A co otočné podstavce měst?

Na otočných podstavcích každého města jsou informace o úrovni města a nepřátelích

10.2.2019 09:10:36

Podstavce
Na podstavcích je to pro mě trochu malé a při trochu horším osvětlení špatně čitelné.

10.2.2019 11:16:08

Darkw
A nechybí třeba na těch kartách měst, co tam můžeš koupit, za kolik to můžeš koupit/najmout a jaké výhody mají obránci? Přijde mi to úplně k ničemu.
_________
Nechť Pán zatlačí a Paní zatáhne.

10.2.2019 11:51:23

cze.oi
Teď mi nechybí nic :) Z jedné strany je v obalu originální karta a z druhé strany ta doplňující z bgg. Jednoduché jak facka :)

10.2.2019 13:03:32

Darkw
Tudíž pracuješ s předpokladem, že jsou karty obalené. Což já jsem třeba zarytý odpůrce obalů. Chci cítit v ruce papír a ne igelit... Leč jsem se rozhodl UE obalit, jako svou prvni hru. Ale myslím, že to zase sundám... :D
_________
Nechť Pán zatlačí a Paní zatáhne.

10.2.2019 13:28:23

cze.oi
Taky vše neobaluju. Tudle hru třeba celou, ale zase karetního Pána Prstenů jen postavy hrdinů a úkolů. Když jsem totiž obalil dobírací balíčky hráče a nepřátel, tak se mi to už hůře míchalo (ty rožky igelitu holt píchají do ruky při tom množství cca 50-70 karet). Ale hlavně ty hromádky samy padaly. Tak po nějakém různém zkoušení, jsem je z těchto balíčků sundal.

Takže karty obaluju, ale jen vocuď pocuď.

10.2.2019 13:52:42

Vybíráme z Bazaru

Kšá
Kšá
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas