Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Tak nám bylo oficiálně ohlášeno rozšíření:)

http://wizkidsgames.com/blog/2012/09/14/mage-knight-board-game-expansion-the-lost-legion/

těšíte se?

PS: Anekene co CZ verze? :D
14.9.2012 16:29:03 | Upraveno autorem (porovnej)

"first" expansion
Je tam vysloveně napsáno "first expansion", z toho by se dalo usuzovat, že jich bude víc. No, jen aby z toho překládání Anekenovi nakonec nepraskla hlava. Byla by to škoda, kdyby další rozšíření neměl kdo přeložit :-)

15.9.2012 15:42:28

Seils
Budeme vedet vic po jednani v Essenu, ktere prave planujeme. Vstup MK na cesky trh, ackoliv je brzo na nejake hlubsi hodnoceni, povazujume v prvni fazi za velmi vydareny, takze to bude z velke casti debata o podminkach, jak zajistit, aby rozsirko v cestine vyjit mohlo...;) Tedy cena a predevsim rozsah tisku... A po pravde, po zkusenosti se zakladem, i zaruka kontroly kvality...
Jeste bych si to teda rad i zkusil, zatim jsem na to jen tak koukal a obsahleji se o tom s Vlladou bavil. Pred Essenem ho asi na particku.neukecam, ale jak budu ted v Brne, tak ho snad ohnu o prototyp;)

18.9.2012 12:42:10

aneken
Díky za odpověď :) rozhodně rád na českou verzi počkám :) takže budu v Essenu držet palce ať vyjdou jednání

18.9.2012 12:48:08

RoX

News?
Něco nového? :-)

24.10.2012 08:44:34

RoX
Videli jsme v Essenu vyprodukovany kousek a vypadalo to bajecne. Dve nove figurky (hratelna jen jedna), spousta karet, nove vlastnosti pro kooperativni hru. Ilustrace nekterych karet jsou jeste lepsi nez v zakladu. V soucasne dobe resime, kolik by se toho muselo udelat. Wizkidi pozaduji relativne vysoka cisla, nasi vyjednavaci pozici vylepsi, pokud se k rozsireni prida dalsi neanglicka verze nebo se bude delat v brzke dobe anglicky dotisk. Urcite dam vedet, kam se veci hybou;)

24.10.2012 16:34:44

RoX

:-)
Nepříjemné je, že asi moc lidí, co si pořídili anglickou verzi, do české nešli a tedy by je asi ani rozšíření česky nebralo.. Uvidíme tedy, držím palce a budu dál sledovat. Já si rozšíření pořídím zcela určitě to české, do té doby si vystačím se základem.

24.10.2012 20:26:12

já zase
zcela určitě anglické rozšíření. Anekene, už to předobjednávej, objednávka jistá :-)

24.10.2012 21:06:08

no taaak :-)
Nebudte jako BF :-) vydejte ...

24.10.2012 22:39:03

to aneken: solo scenar
Moja otazka...nahodou nie je sucastou rozsirenia aj dalsi solo scenar (specialne vytvoreny iba pre jedneho hraca) ?

Vopred vdaka za odpoved.

Ps: CZ rozsirenie, ak bude, kupujem na 100% :-)

26.10.2012 00:15:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Rudy
Ano, scenar s generalem Volkarem je hratelny solo a pry je to velky mazec. Je to boss ktery se pohybuje krajinou a kdyz s nim pak bojujes, celis spouste nepratel...;)

26.10.2012 08:54:39

Aneken
Mage Knight jsem chtěl kupovat hned, jak mi jej Vlaada předvedl na herním víkendu. A protože mě upozornil, že chystáte české vydání, tak jsem si počkal. AJ mi nevadí, ale kvůli spoluhráčům raději ČJ.
Rozšíření pořídím určitě a opět si počkám na ČJ verzi, bude-li.

27.10.2012 23:08:40

Toulavci
Češtiny jsem se nejdřív bál, protože znám některé české překlady her a moc mi nesedí... Ale čeština v MK je profesionální!
Jednou mě při hraní napadlo - škoda, že všichni nepřátelé jsou statičtí a nepohybují se krajinou pomocí nějakých pravidel/mechanismů. A teď čtu, že boss v rozšíření se bude hýbat - hurá, hurá, hurá! Nevím, jak jdou na odbyt počeštěné deskovky, ale tohle rozšíření si podle mě počeštění zaslouží:)

28.10.2012 11:30:26 | Upraveno autorem (porovnej)

meah
Díky za pochvalu, jsme rádi, že pět měsíců překladu a Vláďova velká pomoc je vidět:) Rozšíření je pro nás priorita a jsme rozhodnutí, že jakmile budeme reprintovat základ, rádi bychom ho udělali, pokud do toho teda půjdou v nějaké jiné mutaci, protože Wizkidi mají organizační problém s menšíma printrunama (což v jejich pojetí je cokoliv pod 1000ks a ten tisíc je hodně na hraně...). A pokud na to budou finance, samozřejmě;).

29.10.2012 10:21:45

RoX

aneken..
To ale tedy znamená, že to hned tak nebude, tedy rozhodně první vyjde rozšíření v "originále", co? :( Škoda..

29.10.2012 13:56:24

RoX, Aneken
Tak to se dalo čekat, že nejprve vyjde rozšíření v originále. Já bych třeba uvítal, když už to má být 2jazyčné, EN/CZ kombinaci. Ale to je asi nereálné. CZ/SK asi taky ne :-)
Není mi úplně jasné, jak má ta "multi-language" verze vypadat. To budou i vícejazyčné texty na kartách (to mi přijde logické), nebo jenom bedna, pravidla a karty budou lokalizované separátně (což mi nedává smysl)?

29.10.2012 14:02:26

peca007
Aneken asi nemyslel "multi-language" v zmysle, ze budes mat na jednej karticke text v 2-3 jazykoch, ale tak, ze pojde do tisku naraz niekolko inojazycnych verzii v mensom naklade nez je anglicky.

29.10.2012 14:08:55

Rox a peca
No ze to vyjde nejprve anglicky bylo zjevne, ono to vyjde v prosinci a vylezt tu v cesku na trh s rozsirenim ctyri mesice po zakladu by bylo divne;)
Ten soutisk vice verzi v praxi znamena, ze se bude tisknout trebas nemecke, polske a ceske rozsireni (ci reprint ENG verze) a k tomu se pripoji ceske. To bude plne ceske (krabice,karty), jen budou mit s tim Wizkidi min prace. Ackoliv se to nezda, jsou porad docela mala firma o par lidech a s organizaci produkce po castech, jak to bylo ted (ceska verze se tiskla zvlast jako celkem treti jazykova mutace po ENG a GER), meli znacne problemy...

29.10.2012 14:19:53

Aneken, Miri
Aha, děkuji za vysvětlení :-) Jsem v klidu a čekám na rozšíření...

29.10.2012 15:40:52

Termín?
Dobrý den, je již znám alespoň předběžný termín vydání české verze rozšíření? Ačkoli mi angličtina nedělá problémy, dostal jsem český základ a tak nějak se mi příčí představa dvojjazyčné verze, obrázky na BGG mi ale nedají spát a hra bez Crystal Joy nebo Mana Pull mi přijde... smutná.

23.3.2013 20:46:43

Vybíráme z Bazaru

Veilwraith + rozsireni anglicky
Veilwraith + rozsireni anglicky
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas