Lovci noci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Game Republic, Inc.
Kosmos
Matagot
MindOK
Z-Man Games
Autoři: Yasutaka Ikeda
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

České vydání

To je ono, co teď vydává v české lokalizaci Mindok?
26.9.2011 11:37:34

re
Ano, ale to je vše, co vím :-)

26.9.2011 11:40:44

Joe

Lovci noci
Pre mňa nadupaný klasický Werewolf/klasická Mafia. A tým pádom zaujímavejšia hra.

Okrem samotných rozmanitých rolí a cieľov pre tieto role (v podstate sú dve frakcie, upíri a vlkolaci, plus pár samostatných jedincov) je tu element presúvania sa po lokáciách na hracom pláne, ktoré poskytujú špeciálne akcie.

Takisto je možné útočiť na ostatné postavy (či už má hráč predstavu o ich príslušnosti alebo nie) a tým ich postupne z hry eliminovať (každá postava má odlišný počet životov).

26.9.2011 11:55:18

Bang! 2?
Není to náhodou takový trochu upgradeovaný Bang!? Aby člověk zbytečně nekupoval zajíce v pytli. Dí-ky.

26.9.2011 13:47:59

to Havelock
Já Ti nevím, hrál jsem to asi 3x a připadne mi to spíše jako downgradovaný Bang, protože se tady ani nemůžeš skoro rozhodnout, na koho zaútočíš. Máš možnost útočit jen na postavu, která je na stejné lokaci, jako Ty, a přesun na lokaci se určuje výhradně kostkou, takže to nijak neovlivníš. Hra tedy skončila vždycky tak, že jsme útočili na kohokoli, ke komu jsme se dostali, což bylo ještě podpořeno tím, že se strašně těžko zjišťuje, kdo je kdo. Takový můj pocit po třech hrách.

26.9.2011 14:19:48

Lovci noci
Asi před dvěma roky jsem tuto hru předělával do husitské tématiky. Docela pěkná, kluci na kroužku ji dost často hrají. Hrajeme to s malou úpravou - hned na začátku každý dostane kartu Jana Husa (už nevím jak je to v originále, ale jsou to ty, podle kterých poznáváš identitu ostatních hráčů), potom se hra trošku rozjede. Není to špatné, ale mám výhrady k několika kartám (jsou takové neobraté a nejasné). Další podivností je evidentní přesílení katolíků (úpírů a vlkodlaků). Je jasné, že neutrálové se spojí s husity, ale stejně to katolíci vždycky strašně řežou.

PS:Nejlepší charakter je ten, který má za úkol zemřít jako první.

26.9.2011 14:50:06

Pravidla
Koukněte sem http://www.hrajeme.cz/hrajeme/GameDetail.aspx?id_hry=1691. Jsou tam komplet základní pravidla i almanach.

26.9.2011 15:12:04

Kadaver
Tak ja jsem to ponejvice hral s vasima (Cauly, Deli) a tak a dycky jsme si to docela uzili, osobne mi to prijde zabavnejsi nez Bang...

26.9.2011 19:03:17

Velikost krabice
Máte někdo tušení, proč tuhle kapesní hru vydává MindOK v normální velké krabici? Chápu, že je to převzetá ta německá edice. A chápu, že za cenu, jakou to má, se to lépe prodává ve velké krabice, ale.. ?!? Nechystají se třeba rozšíření, které by tomu dali aspoň trochu smysl?

16.1.2012 12:55:34

Vybíráme z Bazaru

Prodám Intriky
Prodám Intriky
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas