Lorenzo il Magnifico: Big Box

xxxxxxxxxo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Lorenzo il Magnifico: Big Box - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Cranio Creations
TLAMA games
Autoři: Flaminia Brasini
Simone Luciani
Virginio Gigli
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ceska verze

Ahoj, předně chci Tlamě poděkovat za vydání hry v CZ. Bohužel se do pravidel vloudila celá řada nepříjemných chyb spočívajících především v posunutí obrázků u příkladů. Takže místo aby na obrázku byl popisovaný jev/místo hracího plánu, ukazuje jiné místo na hracím plánu…

Mám nějakou vadnou sadu pravidel, nebo to uteklo v rámci celého printu?

 

27.11.2021 18:29:02

Ja mám rovnako posunuté obrázky v návode. Čo ma mrzelo viac, boli chýbajúce vysvetlenia ku kartám z rozšírenia Pazzi Conspiraci, ktoré som si musel stiahnuť a vytlačiť z BGG. Ikonografia síce nie je zložitá, ale sú tam nové efekty. 

28.11.2021 16:04:25

Ahoj,

no to je teda velká škoka. Nemá Tlama na skladě nějaké opravené verze pravidel? Na jejich stránkách jsem zaznamenal, že mají zveřejněnu opravenou verzi pravidel. Obrázky tam jsou dobře a popisky karet z rozšíření neumím posoudit (texty se mi zdají stejné). Navíc ve filtru Tlamy je uvedeno, že do vánoc přijdew nějaký dotisk asi.

Jaké chyby v popiscích karet z rozšíření máš konkrétně na mysli? Jedná se o popisy efektů nových postav nebo nových speciálních karet, nebo obojí? Můžeš se prosím dát link na BGG?

Díky

29.11.2021 10:41:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Dobrý den, 

Jde o první tisk z nesprávných dát od vydavatele. Správnou verzi pravidel máme a měly být ve hře. Nejspíše někdo I náš udělal při kompletaci chybu. Ve většině krabic budou v pořádku. Velmi rádi dopošleme. Správná pravidla obsahují i vysvětlivky karet. 

30.11.2021 15:36:54

Vyzvedl jsem si v Tlamě opravená pravidla a jsou perfektní. Díky

29.12.2021 18:56:20

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas