Lords of War: Orkové proti trpaslíkům

xxxxxxxxoo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Lords of War: Orkové proti trpaslíkům - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Svět deskových her
Black Box Games Publishing
Autoři: Martin Vaux
Nick Street
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dijmy, pojmy

Včera večer jsem zahrál 2 hry sám proti sobě.
Je to hodně podobný neuroshimě, ale měl jsem pocit, že mnohem více přemýšlím nad tím jak co nakombit.
I když jsem se snažil nenaddřžovat nikomu, tak 2x vyhráli trpaslíci, ale věřím, že hra bude vyvážená. Už se těším na další hraní, hlavně proti někomu.
19.10.2013 13:01:48

hra proti reálnému soupeři
Zatím jen jednou a bylo znát, že jsem to zkoušel proti sobě, ale cítím v tom opravdu potenciál, zatím mám vyzkoušeno jak orky a pajzly, tal ještěráky a elfy.
Chce to trochu zmapovat balík karet, se kterými budete hrát.

31.10.2013 11:14:31

Další dojmy?
Nějaké další dojmy z opakovaného hraní? Docela se mi to líbí a uvažuju, že bych podpořil KS na 3. dvojfrakci, za 35£ všechny tři balíčky jsou celkem lákavé. Viz. http://www.kickstarter.com/projects/388956994/lords-of-war-templars-versus-undead?ref=search

13.11.2013 18:39:14

do vánoc
asi moc hrát nebudu, v práci jsem minimálně do 8 a pak ještě sedím u poče a odpovídám na maily a dělám objednávky, prostě takovej normální měsíc před vánoci u obchodnických profesí.
Ale na paladiny jsem zvědavej, v podstatě mám od Nicka slíbeno, že mi pošle krabku, možná víc. Poctivě jsem přiznal, že nám dorazila druhá ta samá zásilka, kterou nám posílal původně jako první a že teda má zaplacenou jen půlku toho co nám poslal.
Prý že poctivost je pro hlupáky.

13.11.2013 22:21:53

ještě přidám
že po třech hrách, když počítám i ještěráky a elfíky jsem stále ještě na rozpacích. Je znát, že někdo má odehráno více her, než jinej a to markantně, navíc i záleží jak chodí karty.
Stále mě ale láká hrát dál.

13.11.2013 22:25:09

Vybíráme z Bazaru

KOMBO AFRIKA
KOMBO AFRIKA
Akt. cena: 170 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas