Lord of the Rings: Nazgul

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Lord of the Rings: Nazgul - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: WizKids
Autoři: Bryan Kinsella
Charlie Tyson
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Lord of the Rings: Nazgul

dnes som objavil tuto hru, zaujala ma ako kooperacia hrat za nazgulov. neviem ani kedy ma vyjst, ani som este nevidel pravidla. vie niekto viac o tejto he?
1.6.2012 16:02:39

dajo26
Mě to na první pohled také zaujalo, ale už na ten druhý, když jsem uviděl hrací plán, mi to přišlo takové spíš abstraktní než příběhové. Tak jsem zase trochu přibrzdil.

1.6.2012 18:48:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Nazgul
Mě to napoprvý vůbec nezaujalo, plán mi přišel příšernej, ale když jsem si to teď na BGG pořádně prohlíd a prolít recenzi tak se mi to zas začíná líbit, musím říct... Zkouknu ty videa, jak moc je v tom eurotrashi eura a nakolik je tam zachovaný nějaký smysluplný kydlení :D

4.6.2012 01:56:25

v Čechách
Má někdo z místních v plánu to někde vyzkoušet? Jestli tam jde sejmout Gandalfa tak bych překous i kooperativní euro za osmdesát babek :D

12.6.2012 14:39:35

No ta cena
je dosť prestrelená. Za 80€ by som radšej nakúpil iné pecky :).

12.6.2012 21:00:32

acedrac
Ta cena je v dolarech a to ještě určitě ta maximální... Já bych to právě potřeboval nejprv prubnout, páč v rámci svejch finančních možností si nemůžu dovolit kupovat všechnoa už se mi (zvlášť po Hradišti) dělá celkem fronta...

12.6.2012 21:13:16

Miami Dice
http://www.youtube.com/watch?v=VN-NbVWZe5w

Krásná recenze od krásných chlapců. I když ty mechaniky hodně kritizujou, musím to NUTNĚ někde někdy zkusit :-) Protože i když to je euro, není to bezpohlavní spřádání intrik v MEQ... Tady stříká krev z nezranitelných hrdinů dětských knížek :D

26.6.2012 13:52:25

Vybíráme z Bazaru

Prodám Intriky
Prodám Intriky
Akt. cena: 99 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas