Liška podšitá: Duet

xxxxxxxxoo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

Liška podšitá: Duet - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Jaké to je? Je to hodně náročné na pamatováka nebo se to dá hrát tak nějak intuitivně?
28.1.2021 21:26:45

Re: Dojmy
Ahoj,

máme za sebou 3. partii, kdy se nám popré podařilo hru "porazit" na té lehčí úrovni (těžší jsme zatím nezkoušeli). Minimálně první partii nám zabralo to, že jsme se učili mlčky spolupracovat a nehrát proti sobě.

Jinak hrá se nám zatím po odehrání tří partií moc líbí, člověk musí počítat s každou kartou na ruce, takže ve výsledku je hra mnohem těžší a strategičtější, než se na první pohled tváří. :)

Pokud váháš nad koupí, za nás můžeme jedině doporučit.

M & M

29.1.2021 21:39:20

Dojmy
Ahoj,

po první hře jsme si mysleli, že máme s přítelem už nějakou taktiku, protože jsme vyhráli. Takže jsme u druhé partie moc nepřemýšleli a ejhle, prohráli jsme :D u třetí jsme taky prohráli a u čtvrté, kde jsme už hodně taktizovali jsme o chlup vyhráli.

Ale já jsem ze hry nadšená a přítel taky, zbožňuju Wizard, takže tohle bylo něco pro mě. Je tam spousta prostoru kam se posouvat, je to celkem těžké, ale asi akorát (jó prohra celkem demotivuje, ale za nás je to vyvážené) a stále neumíme úplně všechno vytěžit z akčních karet. Takže jsme měli zatím 4 partie a stále se do toho dostáváme. Ale mě tyhlety hry prostě baví :). Příště chci zkusit variantu proti sobě (s duetem), že budeme sbírat rubíny pro sebe, tak uvidíme.

2.2.2021 13:54:03

Dojmy
U nás bohužel zklamání. Dojmy jen po dvou hrách (na lehkou a střední obtížnost). Ani jedno ze zahrání pro nás nebylo výzvou (konec v druhé třetině hry) Možná to bylo štěstím, možná tím, že máme nyní nahranou Odysseu: Cestu k deváté planetě, ale nevidíme u ní znovuhratelnost. (tak zde na bazaru posílám dál)

14.2.2021 12:10:38

Vybíráme z Bazaru

Carpe Diem
Carpe Diem
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas