Legendy Západu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Hervé Lemaître
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vydá Mindok

Další kickstartrovka, která se dostane český trh. Pěkné, pěkné.
___
redaktor Deskofobie
21.12.2018 09:19:19

Malcolm
Nebylo to jen o hláškách a replikách. Myslím si co Behe, určitě to není hra na 100 hraní za rok, ale jednou za čas na stůl určitě super. Je to asi opravdu o tom jak ke hře přistoupit. Buď se chci bavit a nebo striktně hraju na vítězství jako suchar, což tu asi moc nefunguje. Uvidím po pár dlaších hrách. Zatím příjemně splnilo očekávání.

5.2.2020 09:16:16

Sandbox?
Hrál jsem několikrát a to vč. všech rozšíření a nechytlo mě to. Je pravda, že si s tou hrou jako můžete hrát, neřešit body a užívat si to nebo to hrát prostě na vítězství a pak to silně drhne. V té hře se prostě spousta věcí nevyplatí dělat a jsou tam téměř nezastavitelné vítězné strategie, které rozšíření řeší minimálně. Myslím si, že by postavy měly mít za úkol splnit nějaké zásadní (tajné) cíle, které by byly rozhodující pro vítězství a ne jen nabrat co nejvíce bodů. Takhle vás ale nic nenutí a máte pocit, že si můžete dělat co chcete, než zjistíte, že vyhrát se dá téměř jen jedním způsobem bez ohledu na to, co jste si vybrali za postavu a to je pro mě zklamání.
Nemyslím si, že by hra byla nějak zásadně nevyvážená, spíš si myslím, že to je prostě daň za ten sandboxový systém.

5.2.2020 11:41:28

Reklama
Tak jsem poprvé podlehl reklamě :+) a koupil ten zvýhodněný balík hra +obě rozšíření.
Tak uvidím jaké to je.

6.2.2020 11:35:39

Bastacka
Právě jsem na to koukal a sandbox mi doma chybí. Firefly je pecka, která funguje, ale má to kamoš, tak jsem chtěl něco jiného podobného. Proto to zamyšlení/dotaz v druhém vlákně.

Jakmile budeš mít zahráno, budu rád za dojmy.

6.2.2020 18:43:40

Vybíráme z Bazaru

Crown of emara
Crown of emara
Akt. cena: 15 €
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas