Legendary Encounters: The X-Files Deck building Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Legendary Encounters: The X-Files Deck building Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Upper Deck Entertainment
Autoři: Ben Cichoski
Daniel Mandel
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Epizodicke hranie = custom scenare

Je tu nejaky fanusik X-Files a ma tuto hru, rad by som pridal k tejto nieco hre co jej evidentne chyba - epizodicke hranie - kazda hra by bola vlastne jedna epizoda zo serialu, s tym ze by sa to dalo hrat ako kampan. Mam uz nejaky koncept, ale hladam ludi co by vedeli pomahat pripadne prilozit ruku k dielu :-)
4.10.2018 09:04:41

...


Uvažujem že by som to kúpil (mám aj iné Legendary Encounters). Ale keď jeden Season minideck má 14 kariet a jedna hra pozostáva z troch Season minideckov (t.j. 42 Season kariet), koľko kariet by si musel vymyslieť a vyrobiť, keď seriál má cez 200 epizód? Ufff... :)

4.10.2018 09:22:07

Epizody
Hra je skvela inak, ma nove techniky a pracuju vyborne. Co mi vadi je to ze 1 hra ma vlastne 3 sezony spojene, neviem si to pre to vychutnat ako epizodu.

Planujem spravit na zaciatok 3 epizody (Epizody sa nebudu moct mixovat medzi sebou, teda nie cely balik, niektore karty ano). A podla zaujmu a ohlasov (bude to v anglictine a chcem to dat na BGG) by sa pokracovalo. Na zaciatok som planoval - Pilot, epizodu s Toomsom, a epizodu s cervim muzom z kanalov :D

4.10.2018 10:33:19

Dostupnost
A kde jste to koupili? Já jsem to zatím u nás nikde neviděl...

23.11.2018 11:57:21

Obchod
ludopolis.sk

23.11.2018 16:37:52

Dostupnost
Ptal jsem se ve Světě Her a do Vánoc by to prý měli zvládnout sehnat.

23.11.2018 18:10:56

Vybíráme z Bazaru

Prodám Mage Wars Arena - Core set
Prodám Mage Wars Arena - Core set
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas