Legacy of Dragonholt

xxxxxxxxoo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Legacy of Dragonholt - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kacířská myšlenka

Do konce tohoto roku budu mít přeloženou druhou hru ze série Sherlock Holmes Consulting Detective. Překládání mě stále ještě baví, ale už nemám náladu pouštět se do další hry z této série. Tak jsem přemýšlel, jakou další příběhovou hru bych mohl zkusit přeložit a vzpomněl jsem si na Legacy of Dragonholt.

Zároveň jsem si ovšem vzpomněl na Kubrtovu recenzi. A jelikož se pokládám za sexistické macho hovado, napadlo mě, že bych jí mohl rovnou přepsat, aby více vyhovovala bílým, heterosexuálním mužům. Co si o tom myslíte? Má cenu se do toho pouštět?

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
16.12.2020 19:25:51

Super nápad
Jasně :-)

16.12.2020 21:45:00

...
Já jsem pro :-)

16.12.2020 21:56:37

souhlas
Do it :)

17.12.2020 06:38:17

dobrý nápad
To zní hodně zajímavě :-)

17.12.2020 09:48:37

To je bašta nápad!
Že by se mi konečně splnil sen a mohl jsem si rovnou zahrát za Tomáš Ortelů v orčí podobě!?

Koukám, že na tebe strejda z Afriky taky šahal víc než měl, víď..? :/

17.12.2020 10:48:38

super
Já jsem si vždycky říkal, že to ta Nikky Valens přehnala - udělat si fantasy hru podle svého.
Vím, že teď budeš mít asi spoustu práce s "normalizací" této hry, ale nemohl bys mi pak předělat i Člověče, nezlob se? Už mě nebaví hrát za "barevný".

17.12.2020 17:08:21

Tak nic
Tak jsem si našel obrázky a když jsem uviděl to množství stránek a tím i potenciální práce, tak mě přešla chuť. Tohle by mi sebralo odhadem tak půl roku volna. A s ohledem na to, že hra samotná mě vůbec neláká a i s fantasy tématikou začínám být poslední dobou dost na štíru, tak jsem se rozhodl, že buď si dám s překládáním delší pauzu nebo se poohlédnu jinde. Kdybyste měli nějaký tip, můžete mi napsat SZ.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

17.12.2020 19:04:34

Vybíráme z Bazaru

Kōhaku
Kōhaku
Akt. cena: 160 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas