Leaving Earth - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: The Lumenaris Group, Inc.
Autoři: Joseph Fatula
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupnosť


Ahoj, nevie niekto poradiť e-shop, kde túto hru zakúpiť za rozumnú cenu? Dík
9.2.2020 16:15:57

Ludopolis
Podívej se na Ludopolis..;)

+++| Správce klubu | SKLEP - Klub deskových her |+++

9.2.2020 17:52:29

Ludopolis

Jj, prakticky jedinej shop v cz a navic maji i obe rozsireni. Ted jsem tam kupoval zaklad a stations

10.2.2020 08:27:03

Ludopolis
Tak teď už maj jen rozšíření. Základ zatím nedostupný. V evropě jsem na rozumnou nabídku nenarazil, tak uvažuji o objednávce přímo ze zámoří od výrobce.

Nějaká rada, jak ke hře přijít dříve a za rozumnější peníz?

10.2.2020 19:15:18 | Upraveno autorem (porovnej)

... objednání přímo u vydavatele.
Pozor, podívej se pořádně na bgg do fóra, údajně se autor pohádal s vydavatelem a odešel a dost jim nefungovalo posílání her - dlouhý čekání,nekomunikace... Já si objednával přes jednoho člověka sadu malých rozšíření ( on to dělal hromadně pro asi 50 lidí z celýho světa) a pak psal,když to konečně došlo, že s nima už v životě nebude jednat, že to byl děs...

11.2.2020 07:10:19

BGG Market
A nebo tady...
https://boardgamegeek.com/geekmarket/product/1958126

11.2.2020 07:18:11

...

tak to se Dooby z hloubi srdce omlouvám, vzal jsem ti poslední kus minulý týden...

11.2.2020 07:31:43

Reakce
G4nd4lf: Tak nějak jsem to vydedukoval z předchozí diskuze. Na druhou stranu, kdyby ta diskuze nevznikla, tak bych o hře nevěděl. Chtěl jsem si zkrátit čekání na High frontier :). Navíc se mi tam líbí to reálno. To mě na High frontier trošku mrzí, že je to spíš sci-fi.

Kospin: Dík za upozornění. Ihned, jak jsem napsal předchozí příspěvek, tak jsem začal brousiti po evropě a následně na BGG. Na uvedenou informaci jsem narazil a objednávání pauznul a na základě uvedeného velmi zvažuji, jestli riskovat či nikoliv.

Z Ludopolisu mi napsali, že zjišťují dostupnost přes distributora, ale že to nejspíš budou týdny či měsíce. Takže vsadím botu, že jestli to seženu, tak mi to přijde zároveň s High frontier a vlastně bude potlačen původní záměr zkrátit si to čekání :).

11.2.2020 13:00:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Dooby
Co se týče objednání, radši bych skočil po bgg marketu, když to je k mání, zatím s tím, a lidma tam, mam pozitivní zkušenost. Ale je fakt, že to je dražší....zase tohle je taková rarita, že se to vyplatí mít doma. (Viz já osobně ????)...

11.2.2020 15:02:48

ještě nedávno byl v Polsku
možná se znovu objeví ve výborně zásobených obchodech poblíž Varšavy - planszostrefa.pl nebo planszomania.pl Jak by se objevila, napiš mi a můžu přivést.

28.6.2020 06:25:24

Chejnik
Dík za nabídku. Moc tomu nevěřím, ale aktivoval jsem info o dostupnosti.

Nedávno tu byl Leaving Earth na bazaru a projevila se nedostupnost a zájem :). Při určité cenové hladině jsem si řekl, že raději chci nový nebo nic. Hold choutky po cestování vesmírem nejspíše zaženu až na podzim s High frontier.

28.6.2020 08:32:27

...

dooby a co kdybych ti jí poslal, já jí do podzima postrádat nebudu (děti, dovolený, práce), takže se k ní dostanu tak o vánocích. Když mi cálněš poštovný, nemám problém jí na tu chvíli oželet. Samozřejmě jí pak budu chtít zpátky :D

28.6.2020 11:32:22

Ahoj, tahle hra je asi už nesehnatelná co ? 

Vzumm

20.10.2023 15:21:50

Je v pohodě sehnatelná na BGG, případně pokud ji chceš nerozbalenou a máš trpělivost, tak ji můžeš koupit na https://lumenaris.com/. Ovšem v tom případě počítej s doručením přibližně za 1 rok.

20.10.2023 15:44:43 | Upraveno autorem (porovnej)

@Gimlon  pokiaľ viem tak autor hry sľuboval novú vylepšenú hru . Dlhšie som to nesledoval. Možno sa oplatí počkať a starú hru pustiť z hlavy  ;-)

20.10.2023 18:30:12

tak teď se povaluje jedna kopie zde na bazaru…. Spíš mám problém se sháněním spoluhráčů, na stůl ji dostávám jako sólovku :)

 

20.10.2023 18:49:21

@springb Ta hra co autor slibuje je nová/úplně jiná hra. Já bych nesázel na to, že bude lepší než Leaving Earth.

20.10.2023 23:34:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Descent: Bonds of the Wild, nové, angl.
Descent: Bonds of the Wild, nové, angl.
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas