Last Night on Earth: Growing Hunger

xxxxxxxxxo hodnoceno 17x (Seznam vlastníků)

Last Night on Earth: Growing Hunger - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Last Night on Earth: The Zombie Game
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

AXE
AXE - avatar

Překlad karet a komponent do CZ v orig Grafice

Takže pro velký úspěch překladu základní hry pokračuji v převodu i pro tohle rozšíření. S texty pomůže uživatel "SvatyPejtl" tak očekávám že to nebude trvat dlouho.
AXE
27.2.2010 20:27:47

AXE

Překlad komponent Hotov !
Takže hlásím Job DONE!
Ještě dodělám Karty Scénářů a Lokace. Díky "SvatemuPejtlovi" za spolupráci na překladu. Další bude na řadě Something Wicked k ATOE.

6.3.2010 12:50:38

poděkování
to Axe - Díky. Včera jsem si tohle rozšíření pořídil a pomocí obalů na karty si hned zkompletoval tvůj překlad karet s originálem.

Mimochodem nevíte někdo jak je na tom překlad pravidel. Mám pár pro mě překladatelských nejasností v pravidlech a tak bych si rád ověřil, zda jsem to pochopil správně. Díky

1.2.2011 11:23:37

překlad pravidel
No jak na to koukám, děla je Tormentr, ale nějak o tom nic nepíše. Podle stránek je na 50%, ale kdo ví jestli třeba nezastavil práce. Každopádně pokud máš nějaký výkladový nejasnosti, tak je sem určitě hoď a můžem to prodiskutovat;)

1.2.2011 14:15:31

Překlad pravidel
Zdarec všem, jak jsem od Tormentra zjistil, překlad pravidel je definitivně out. Sám však o něm uvažuju. Chci se zeptat, jestli má někdo další o něj zájem, aby moje práce měla vůbec smysl?

8.10.2011 10:39:18 | Upraveno autorem (porovnej)

to saiwer
Já bych určitě zájem měl...

15.10.2011 09:11:02

Merlin
No, tak poděkuj nemoci, co mě schvátila. Vzhledem k tomu, že ven jít nemůžu, pracuju na těch pravidlech :)

15.10.2011 11:07:18

to saiwer
To je skvělá zpráva (tedy jen ta část o těch pravidlech :-) Věřím, že to ocení i ostatní ...

Jaký to bude formát? Prostý text s ilustračními obrázky nebo předělání do původní grafiky?

15.10.2011 12:59:58

Merlin
Asi to bude preklad do puvodni grafiky, jestli se teda zadari scan. Jinak me teda prekvapilo, ze neni na netu pdf pravidla mozne najit (nepocitam do toho pofiderni francouzskou verzi z BGG). Nebo se pletu? Hledal je nekdo?

15.10.2011 14:08:56

to saiwer
Létající žáby neposkytují pravidla na rozšíření jako každá jiná slušná firma... snažil jsem se z nich dostat pravidla na Something Wicked pro ATOE kvůlo překladu a vykašlali se na mě, prý se jim zdá, že by toho zveřejnili už moc ... Šmejdi ... I zákaznický servis stojí za houby, když jsem chtěl vyměnit dvě pokroucený figurky (což třeba FFG dělá běžně), tak mi poslali návod na rovnání v horký vodě ...

15.10.2011 16:44:15

Pravidla
Zdravím všechny, pokud stojíte o pdf anglická pravidla k GH, STF, HP1 nebo GW, tak je muzu v blizké dobe nascanovat a hodit sem pokud bude zájem.

16.10.2011 17:10:49

Alne
Tak jestli můžeš, určitě bych se přihlásil o pravidla GH a také o SotF, které se pokusím přeložit později. Scany, prosím, zašli na tomandlv@gmail.com

16.10.2011 21:21:05 | Upraveno autorem (porovnej)

saiwer
Fajn až je dám dokupy tak ti to pošlu. :-)

17.10.2011 09:51:26

CZ pravidla
Tak překlad jsem dneska dokončil. Teď ještě to horší - nahrát to do originální grafiky...

26.10.2011 21:52:05

CZ pravidla
Tak jakmile to projde přes administrátory, CZ pravidla budou k dispozici. Bohužel jsem je ale zatím do původní grafiky nepředělal. Možná časem a po případných připomínkách k překladu. Teď má jednoznačnou přednost Panic Station.

5.11.2011 16:14:08

Vybíráme z Bazaru

1944: Race to the Rhine
1944: Race to the Rhine
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas