Last Night on Earth: Growing Hunger

xxxxxxxxxo hodnoceno 17x (Seznam vlastníků)

Last Night on Earth: Growing Hunger - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Last Night on Earth: The Zombie Game
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ma cenu hru kupovat?

.
19.4.2011 10:24:37

dotaz
Dobry den koupil jsem si zakladní hru last night on earth a strašne moc me to bavilo i když musim přiznat ze zombi maji vetši šanci vyhrat "muj nazor" tak se chci zeptat zda-li datadisk Last Night on Earth: Growing Hunger hru vybalancuje :)

19.4.2011 10:27:19

Voodoo11
Ahoj, tak po pár hrách si myslím, že o vítězství té či oné strany rozhoduje zejména štěstí v kartách a následně dobré hody. Systém balancování z LNoE:GH na tom nic moc nemění. Přidává ovšem další možnosti jak si ozvláštnit tuto zábavnou hru a já tak musím rozšíření GH vřele doporučit.

14.10.2011 23:00:05

základ včetně rozšíření
Ahoj. Pořídil jsem LNoE včetně tohoto rozšíření. Otázka na někoho kdo obě hry zná - má smysl hrát rovnou s rozšířením, nebo nejdříve jen základ ?

18.11.2016 17:37:41

panzer
Podľa môjho názoru je možné hru hrať rovno s rozšírením - hra je pravidlovo (aj keď to na prvýkrát tak nevyzerá :-) ) pomerne jednoduchá a Growing Hunger hru nijako podstatne pravidlovo nemení, skôr obohacuje. Jediným zásadným rozdielom je (ak ma pamäť neklame) pridanie nového druhu zombíkov so špeciálnou vlastnosťou, ktorá sa náhodne určí pred začiatkom scenára. Plus Vám to rozšíri množstvo hrdinov, vecí, karty pre hráča za zombie a celkovo bude hra trocha pestrejšia bez nárastu jej zložitosti. Doma máme k tejto hre takmer všetko čo vyšlo, čiže zombíkov so zbraňami, barikády, Behemot zombíkov, feral zombíkov, skúsenosti pre hráčov aj zombie playera, taktické karty, možnosť vzniku ohňa etc. a nikto nemá s pravidlami problém (samozrejme platí, že aspoň jeden obetavec musí všetko ovládať :-) ). Takže odporúčam hrať rovno s Growing Hunger, myslím, že tým nič nepokazíte. Tiež odporúčam hrať skôr scenáre, pri ktorých je potrebné niečo nájsť na mape a nie v kartách, podstatne sa tým obmedzí náhoda a hráči nebudú sedieť v jednej budove a len ťahať karty, ale budú nútení preskúmavať mapu, na ktorej budú samozrejme strategicky rozmiestnení zombíci :-).

18.11.2016 18:34:13

Vybíráme z Bazaru

Lords of Middle-Earth - rozšíření War of the Ring
Lords of Middle-Earth - rozšíření War of the Ring
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas