Last Night on Earth: Growing Hunger

xxxxxxxxxo hodnoceno 17x (Seznam vlastníků)

Last Night on Earth: Growing Hunger - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Last Night on Earth: The Zombie Game
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotaz na pravidla

Mám dotaz ohledně ovládání červených zombií v případě 2 zombii hráčů. Pokud jsem si to dobře přeložil, tak hráči se pravidelně střídají (sudý/lich
1.2.2011 20:32:55

pokračování - nějak se mi nezobrazil celý příspěvek
ý) tah. Rád bych se ujistil zda jsem daná pravidla pochopil sprrávně.
Situace - Zombie Horde (21) - Hráč, který zrovna nemá pod kontrolou červené zombie. Má možnost díky kartě "událost" přidat do hry další zombii. Má však prázdný zásobník na své zombie a zasobník červených, který není prázdný, nesmí využit. Proto nemůže využit vyhodu této karty a žádnou zombii do hry nepřidá. Je to správně?

1.2.2011 20:42:06 | Upraveno autorem (porovnej)

hmm
pravidla jsou v tomto bode trochu vagni ... u cervenych zombies se tam mluvi jako o spolecnem poolu, ze ktereho muzou spawnovat oba hraci, a o jejichz kontrolu se pak stridaji ... kazdopadne bych vypichl to, ze ten hrac, ktery je zrovna ovlada je zaroven i pocita do poctu svych zombie kdyz si hazi jestli bude moci spawnovat nove zombie (at uz sve nebo cervene barvy), takze pokud si vylozite pravidla tak, jako ze je muze spawnovat vzdy jen "cerveny" hrac, bude to pro zombie hrace dalsi omezujici faktor (krome toho ze jsou drahe a jejich pocet omezeny)

1.2.2011 23:38:06

re hmm
no, ale v případě Zombie horde (21) jsou červené považovany za klasické a tudíž nejsou drahé a počet také není omezený. Toto se přeci týká varianty Grave Zombie. Mě jde hlavně o to, zda v připadě pravidel Zombie Horde (21) mohu přidávat do hry červené zombie, ikdyž nejsou zrovna pod mou kontrolou?

2.2.2011 08:04:04

rowdas
Pravda, to sem si neuvedomil ... uz bylo pozde :) Nicmene ani u teto varianty to v pravidlech napsane striktne neni, takze zalezi jak se dohodnete :)

2.2.2011 09:38:40

Schopnost postavy Intuition
Zdravím,
moc nechápu vlastnost Intuition u detektiva Wintersové. Jak to hrajete? Díky.

22.10.2012 16:56:04

Intuition
kdybys sem napsal popis té vlastnosti, odpovídalo by se líp...
Vždycky když má dostat wound, hodí si a pokud padne 6, wound nedostane.

22.10.2012 18:51:13

Intuition
díky, vyložil jsem si to stejně, ale nebyl jsem si jistý.

22.10.2012 21:39:27

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited červená temná strana
Star wars: unlimited červená temná strana
Akt. cena: 97 Kč
Končí za: 3 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas