Kronika zločinu

xxxxxxxxoo hodnoceno 151x (Seznam vlastníků)

Kronika zločinu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: David Cicurel
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kliatba faraonov - SPOILERS!

Co je spravna odpoved na otazku Jakto, ze pachatel prosel kolem muzejni ochranky ?

my sme dali ze "Draty, provazy a pouta" co bolo nespravne, ale logicky sa nam to zda spravne a pachatel vnikol cez okienko lanom a nemusel okolo ochranky chodit... bola spravna odpoved cernoch co robil ochranku muzea ? lebo zlodejka vedela cez neho kod a to bolo myslene tou otazkou ?


niekedy su tie otazky na zaver divne formulovane, ze clovek vie ako sa to presne stalo ale nevie ktoru konkretnu kartu nato pouzit lebo sa naskyta viac moznosti :(
pripadne je mozne ze preklad vnesie do otazky ciastocnu nezrovnalost a potom clovek rozmysla ktoru naskenovat, ako to mohol autor otazky mysliet...

vdaka
L.
28.9.2019 22:40:13

spoiler
Taky jsem označil lano, ale správně měl být označen ochranka muzea(černoch) nebo její tatínek, ale nepodařilo se mi přijít na to jak ten kód z nich dostala. Asi si stačí pouze domyslet, že tam dřív pracoval tatínek nebo že jí to její milenec prostě řekl když za ním chodila.

11.5.2020 19:18:29

Jak jsme mohli najít poklad, prosím? 

 

13.5.2021 22:23:57 | Upraveno autorem (porovnej)

@jityp - musíš nakliknout holčičku a zeptat se jí na lopatu, řekne ti, že si ji můžeš půjčit a ty začneš kopat.

28.12.2021 12:51:00

Vybíráme z Bazaru

Quadropolis
Quadropolis
Akt. cena: 240 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas