Konec věků - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Action Phase Games
Indie Boards & Cards
Portal Games
Autoři: Kevin Riley
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak hrajete sólo?

Za jednoho hrdinu nebo “obouručně” za dva? 

27.5.2023 07:50:20

Zatim nemam tolik her odehranych, treba 15 vc her s manzelkou. Ale solo hraju obouruc. Mozna, az se trochu vic namoudrim, zkusim ciste solo 🙂

27.5.2023 08:46:58

Čistý solo za jednoho hrdinu. Hrávám i ve dvou hráčích a chci mít nějakej rozdíl, přišlo by mi divný hrát solo s dvěma hrdiny a ve dvou taky s dvěma. Měl bych to pak tak naučený ty comba mezi hrdinama, že by pak partie ve dvou hráčích ztratila pro mě smysl.

27.5.2023 17:28:23

NikeDidi a jakou máš nastavnou obtížnost, jaký setup? Je pak rozdíl v obtížnosti 2v1 vs 1v1?

28.5.2023 14:58:50 | Upraveno autorem (porovnej)

@milanski hraju vždy tu lehčí obtížnost co má nemesis a jinak na normal životy 10, útočiště 30, 3 karty pořadí tahu hráče pokud hraju solo. Je to dost těžký vyhrát, někdy i o náhodě když potřebuju poslední kartu hráče a místo toho hraje nemesis, ale baví mě ta výzva. 

Ve dvou hráčích mi to přijde zhruba stejně težký jako true solo. Je to daný tím, že když bys hrál sám za dva mágy tak si to zahraješ podle sebe co nejlíp dokážeš. Zatímco ve dvou hráčích toho druhýho nebudu nutit hrát např.: danou kartu nebo nakupovat přesně danou kartu i když to mám tak nahraný, že vím že by to bylo vhodný. Prostě dám doporučení co zahrát, a pak si ten člověk zahraje třeba něco jinýho podle sebe a to nás potopí :D

28.5.2023 16:09:41

dva hrdiny. nejdriv jsem hral ciste solo, ale tam te hra hodne tresta. se 2 hrdiny jsou sance trochu lepsi, protoze kdyz jednomu hrdinovi nesedne vyber karet z bazaru, tak to muze jistit ten druhy. je to vic strategictejsi a uzijes si schopnosti 2 ruznych postav i to, jak se muzou navzajem podporovat

29.5.2023 09:28:57

Vybíráme z Bazaru

Bloodborne Katakomby Kalicha rozšírenie CZ
Bloodborne Katakomby Kalicha rozšírenie CZ
Akt. cena: 58 €
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas