Knockdown - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Awaken Realms
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Backnul to tu někdo? co na to říkáte?
29.10.2020 15:07:36

Backnuto
Já mám backnuto, přijde mi, že ten core s expanzí zdarma je celkem fajn (působí to na mě dojmem "hodně muziky za málo peněz"). Taky si myslím, že ten knockdown mechanismus dobře simuluje právě ten bojový styl. Na druhou stranu mám trochu obavy o vybalancování jednotlivých postav. Z let's playů ten dojem přetrvával. Nicméně na vychytání takových věcí mají ještě čas.

Jinak mám pocit, že tak od 2. - 3. dne je kampaň celkem mrtvá (z hlediska nových backerů). Poslední dny to spíše padá. To je škoda, protože ten insert, který nabízí ve SG by byl super věc, hlavně už jen díky tomu, že člověk musí ty krabice otáčet, takže musí být nutně prázdné.

Co říkáte na Volume III? Za mě tematicky mi to trefili do vkusu, ale váhám jestli do toho jít. Spíš to nevidím.

29.10.2020 15:38:06

RE: Wladyk
Já taky backnul a ve všem s tebou souhlasím. za 25€ opravdu dost obsahu. Já jsem milovník rozšíření a kompletních sbírek, takže VOL3 mě taky láká, ale zatím s tím čekám, protože ten poměr ceny s obsahem už není až tak velký, když si vezmeš, že za dalších 25€ dostaneš už jen jeden box, kdežto u prvních 25€ máš dvojnasobný obsah. Možná proto to i stojí. Já si myslím, že většina částky naskákala v první hodiny právě proto, že každý chtěl tučnáka zdarma xD

29.10.2020 17:12:46

Backnuto
Taky jsem to vzal. :) A asi vezmu i Vol III protože se bojím, že se mi to bude líbit a pak to nebudu mít. :)

Souhlasím že ten základ a rozšíření za 25 je luxus. Doufám, že to bude opravdu zábavná minihra. :)

4.11.2020 17:21:57

Dostal už někdo balíček s Knockdownem? Dle KS aktualizace už je pro Evropské objednavatele přes dva týdny expedováno.

8.3.2022 09:57:54

Dnes dorazilo.

Volume I - III + Cleito

18.3.2022 13:30:30

Také dnes dorazilo. Supr načasování, takhle před víkendem. :-)

EDIT: Teda ještě musím dodat, že přišel poškozený insert a 2 miniatury. :-/

18.3.2022 18:02:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Mě balíček včera dorazil taky. Bral jsem komplet všechny tři hry plus Cleito a toho tučňáka za early backera. Včera jsem neodolal, a už jsem rozečetl pravidla. Trochu se prokousávám terminologii, ale asi neni nic jednoduššího, než si na papír zapisovat poznámky. Zatim v tom mam guláš popravdě ???? nicméně nůž se těším, až dam prvni KO ????jinak figurky moc hezké, v tydnu něco rozmaluju.

19.3.2022 15:52:01

To Wladyk.. sakra, to je mi lito. Jak plánuješ reklamovat? Insert je to nejmenší ale figurky zamrzí

19.3.2022 15:54:30

Už jsem napsal na support, tak uvidíme, co napíšou. Každopádně to byly části, které jsou hodně tenké, takže taky dost náchylné k ulomení. Vypadá to, jako kdyby se s tím něco stalo, když to bylo v insertu, ale ne v krabici, protože krabice je nedotčená. Taky se moc těším na první KO!

19.3.2022 16:10:48

taky jsem backnul líbilo se mi to uvidím až vyzkouším musím ještě vybalit :D

20.3.2022 10:34:24

Vybíráme z Bazaru

Ascension Year Two Collector's Edition
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas