Kinghill - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: (Self-published)
Autoři: Petr Marek
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak vypadá verze od Tlama Games

Ahoj

 

ta kickstarová edice je vidět na videích. Jak vypadá ta verze od Tlamy ?

nemohl by nějaký majitel vyfotit ?

 

díky

13.3.2023 11:44:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, žádná verze od Tlamy neexistuje. Jedná se o retail verzi, kterou Tlama pouze v ČR zaštiťuje. V retail verzi nejsou dvouvrstvé desky hráčů a dřevěné žetony pomocníků, vše se dá ale dokoupit.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

13.3.2023 11:52:01

Jak píše OndaR, verze existuje jenom jedna. To co bylo na KS je na Tlamě a stejně jako šly dokoupit addony na KS ve formě žetonů a dvouvrstvých desek, tak to prodává i Tlama. A oba ty addony velmi doporučuji.

13.3.2023 14:38:09

No, ty žetony se pak prý nevejdou do krabice, tak pokud je to pravda, tak bych byl s doporučováním opatrný.

14.3.2023 21:18:25

Ji někdo to tady psal. Já jsem do krabice vše v pohodě poskladal, i obalene karty se vejdou. Takže nedat na každého 😜 klidně pošlu foto, nic není namackane, vše krásné urovnane ve své prihradce

12.5.2023 19:15:51

Potvrzuju, že dřevěné tokeny se do krabice vejdou, i když to není úplně ideální. Já to mám obecně tak, že 2 tokeny, se kterými každý hráč začíná, tak ty mám mimo (v pytlíku s žetonem 1. hráče a ukazateli na hrad a měsíční energii), protože do “fochu na žetony” se opravdu nevejdou. Ale celkově se to krabice v pohodě vejde.

12.5.2023 21:44:58

Vybíráme z Bazaru

Thr 7th Continen: Forgotten Passages a Path of Rep
Thr 7th Continen: Forgotten Passages a Path of Rep
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas