King of Tokyo: Monster Box

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

King of Tokyo: Monster Box  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, párty hra
Čeština: není
Vydavatelé: Devir
GaGa Games
IELLO
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak to že se o tom ještě nikde nemluvilo ?

rexici pls pls 

14.1.2022 16:14:32

Taky jsem si toho povšimnul až včera, když se to objevilo na hlavní stránce jako nově přidaná hra zde na ZH. Měl jsem nutkání to hned objednat, ale zajímalo by mne, či náhodou nehrozí čeština :) 

14.1.2022 17:31:11

Byla by to pecka. Ale zdá se mi, že se Rexíci zmiňovali, že rozšíření “Ještě silnější!” se prodává dost bídně, takže tomu osobně moc šanci nedávám.

14.1.2022 18:21:47

No po pravdě řečeno moc nevěřím tomu, že tohle bychom dokázali v rozumném nákladu prodat. Jak už tu padlo, i to jedno rozšíření co jsme k tomu vydali, protože tu hru máme rádi, nám i po letech leží na skladě… 

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

14.1.2022 19:16:56

No to je to problém rozšíření ale když se to narve do bigboxu to je úplně něco jiného  

14.1.2022 20:50:42

A ten bigbox neco pridava do hry?

14.1.2022 21:18:27

Souhlasím s paladinem. Resp. mám takovou zcestnou představu, že u některých her by stálo za pokus spíš lokalizovat rovnou základ s must have rozšířeními a prodávat to dohromady, než vydat základ a modlit se kolik lidí si koupí “patch” expanzi a zda na ní dojde, příp. si žádnou expanzi nekoupí, protože “vykuchaná” hra bez rozšíření není nic moc.

14.1.2022 22:11:41

Já bych se samozřejmě za vydání také přimlouval, ale vydání Big Boxu rexíkům těžko pomůže v tom, aby se jim vyprodal náklad rozšíření, spíš naopak. A také je otázkou cena, když si člověk pořídí základ + rozšíření, zaplatí cca 1 200 Kč. Monster box v angličtině jsem nejlevněji našel za 1 039 Kč. Takže pokud by měla česká verze vyjít a stála zhruba podobně, kdo bude mít nutkání si koupit samotné rozšíření když tady by dostal rovnou dvě a k tomu ještě bonusy? Maximálně ti hráči, co by měli jenom základ, ale ti po něm evidentně moc neprahnou…

15.1.2022 10:08:03

@Daw8ID A to je přesně ten důvod proč má bigbox větší smysl než expanze. samozřejmě když už mám vytištěné expanze tak už to jako vydavatel smysl moc nemá ale pro hráče určitě. 

15.1.2022 13:13:26

Já osobně právě nemám ani základ. Ale Už dlouho hru chci. Jen bohužel jsem kompletista, rád bych víc rozšíření. A v cz je jen jedno myslím? Proto je na wishlistu hra už tak dlouho a hravě ji předbíhají jiné hry. 

15.1.2022 13:49:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@JimboSlinger jo rekl bych ze tohle je obecna obava pri koupy CZ her. A pro me i duvod proc je kupuju zridka protoze se presne obavam ze se nedockám rozsireni. 

A to i kdyz rexicí parti k tem “lepsim” tak stale to musí alespon trochu vychazet ekonomicky co chápu ale tyto bigboxy jsou presne to co by bylo reseni.  

15.1.2022 19:09:17

Vybíráme z Bazaru

Robin Hood a jeho dobrodružství
Robin Hood a jeho dobrodružství
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 15 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas