Kartografové - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 100
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ludofy Creative
Mandoo Games
Thunderworks Games
Autoři: Jordy Adan
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

3D insert do hry

Ahoj všem nadšencům této hry.

Protože původní balení mě neskutečně štvalo, jelikož tam nevešly normální tužky ani pastelky. Balení samo bylo malé i pro základní karty. 

Stvořil jsem si vlastní insert do hry. (ano reklamní sdělení je zde zakázáno, ovšem já na tom nevydělávám, je to koníček :) )

Ten řeší jak skladování karet tak spousty místa pro pastelky. I když ne každý musí kreslit barevně že. 

Fotky insertu pro inspiraci či potěšení najdete v galerii fotek. Ten šedý se zelenými nápisy. :D

Jsem fakt šťastný, protože modelovat neumím a tahle hra mě teď těší o sto procent více když se tak hezky balí.

9.1.2024 17:22:52

A je model nekde dostupny?

9.1.2024 18:47:13

Nevidím fotky insertu ani v galerii ke hře, ani v obrázcích v profilu. Není to náhodou sdíleno pro určitou skupinu lidí?

9.1.2024 23:35:38

Sorry, chlubím se dřív než admin schválil obrázky. Kouknout jak to vypadá můžeš zde: EN: Insert into the game Cartographers - board game CZE: Insert do hry Kartografové - desková hra od autora OK2VVV | 

Děláno ve Fusion 360. Docela by mě zajímalo zda ostatním pořád vše vejde do původního obalu. Viděl jsem tu ve fotkách i bednu na všechny rozšíření. Možná vymodeluju i celou bednu na všechny rozšíření, až si je koupím :D

10.1.2024 05:28:16

Tak už jsou fotky v galerii :)

11.1.2024 05:23:25

Vybíráme z Bazaru

Ptačí říše
Ptačí říše
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas