Karak: Regent - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Karak
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Petr Mikša
Roman Hladík
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy


Tak, rozšírenie je už na svete, obligátne- máte? hráte? aké to je?
8.11.2019 17:16:46

čekám
Objednané a čekám, bude to pod stromeček pro synovce

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
- VYTVOŘIL JSEM KARTY PRO HRY: Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Hero Realms: The Ruin of Thandar | Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game | Loony Quest | One Night Ultimate Werewolf | Dungeon Mayhem | a další

8.11.2019 20:24:43

Dobrý

Máme rádi karak a museli jsme hned koupit rozšíření..hráli jsme jednu hru a super..Určitě to přidalo něco málo do hry jak postavy tak souboje tak že žeton prokletí se trochu více využije..i nové nestvury stojí za to..

Jediné co nám vadí nevím jestli nemáme vadný kus ale řekl bych že spíš ne...že komplet nové díly do podzemí mají hodně tmavší odstín než ze základu takže když se tahá desticka tak to člověk hned pozná že to je na 100% arena/chodba/prokleti ale určitě se na to dá zvyknout třeba nedivanim...

16.11.2019 10:50:22

Barva

No tak s tím odstínem je to teda na pováženou. Pokud je to tak, tak to vynechám, protože "nedívání se" není ideální řešení.

16.11.2019 11:51:12

Barva
My jsme to už v základu vyřešili tím, že máme kartičky v neprůhledném sáčku - lépe se skladují a usnadní to přípravu.

16.11.2019 12:01:58

Barva
Regent ode dneška doma, tešíme se na ostrý odpolední test... :) ... bohužel musím potvrdit barevný rozdíl na kartičkách podzemí, zamrzí...:/... nu, půjdou všechny do pytlíku... :)

16.11.2019 14:51:49

Barva
Škoda, v tom případě taky nekoupím :(

16.11.2019 15:18:58

Shark
Doporučíš sáček prosím?

16.11.2019 21:14:32

Droll
Sáček jsme si ušili z látky na stroji :-) , používáme k plné spokojenosti

17.11.2019 12:40:11

dojmy
Upřímně - čekal jsem trochu víc, ale na druhou stranu, když se na to podívám pohledem dětí (pro které to hlavně je), tak je to fajn oživení a bez něj bych to už hrát nechtěl. Mrzí mě, že tam chybí nějaké místnosti se speciálním efektem (pasti,slepé uličky atd.). Takhle je to místnost, kde se dá slíznout prokletí, nebo místnost, kde se můžu s někým poprat. Obecně tam přišlo víc efektů, které umožňují nasázet si vzájemně nějaké to zranění (zmiňovaná aréna, nebo kouzlo od netopýra), což některým malým hráčům, co nemají rádi konflikt, může trochu vadit. Samotný modul s vládcem Karaku je takový vyrovnávací mechanismus, který umožní hráči nejvíce pozadu stát se novým charakterem a využívat speciální schopnosti všech ostatních postav. Nic světoborného, ale zase ... chápu, že je to pro děti. Já, jako hráč, bych chtěl vidět trochu víc.

P. S. Jiný odstín dílků mi nevadí - rovněž využívám látkový sáček na losování. Ale pravdou je, že si to mohli pohlídat.


18.11.2019 16:35:59

iný odtieň
Kúpili sme si Regent dnes 10.12.2019 a naše karty nemajú iný odtieň.

10.12.2019 22:30:58

Připomínky
Celkově se mi rozšíření líbí, nicméně mám 3 výtky:
- Podle pravidel se bojová aréna MUSÍ při otočení použít. Pokud jsem ale v dané chvíli výrazně slabší, tak sám sebe zaříznu, když někoho vyzvu. Většinou přijdu o poklad nebo jedinou zbraň.
- Bojový mág je podle mě přesílená postava. Schopnost teleportovat se na libovolnou příšeru u nás zatím rozhodovala každou partii, kde se mág objevil.¨
- Kartičky z rozšíření mají jinou barvu než základ.

31.12.2019 09:45:16

Prave som rozbalil rozsirenie Karaku, a hned som sa pozrel na farbu zadnej strany. Je v poriadku, taka ista ako u original hry. Zrejme to uz napravili. 

14.9.2021 15:34:16

Vybíráme z Bazaru

7th Continent + What Goes Up, Must Come Down
7th Continent + What Goes Up, Must Come Down
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas