Kanban EV - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Vital Lacerda
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Dnes začala kampaň na nový Kanban.
https://www.kickstarter.com/projects/eaglegryphon/kanban-ev/description
6.2.2020 17:07:45

Cz

Myslite, ze to vyjde cesky?

6.2.2020 18:12:19

Vital

Tak je to Lacerda, otázka na Tlamu, či to vydajú.
Ja dúfam, že áno, ale tak nechám sa prekvapiť

6.2.2020 18:18:18

A kolik bude to postovne, Tlamagames?

6.2.2020 20:45:21

Čeština ke Kanban EV
Oficiální vyjádření TLAMA games:
Jelikož Kanban EV je víceméně adaptace již dříve několikrát vydané hry, nepočítáme s tak velkým zájmem, jaký bývá u nového titulu. Rozhodli jsme se, že čeština bude podmíněna počtem předobjednávek. Naše představa je alespoň 100 předobjednávek do října. V každém případě budeme distribuovat anglickou verzi za stejnou ceni jako je na KS s dopravou.
Chápu, že je to zatím taková královna koloběžka, ale snad to pomůže. :)

6.2.2020 22:33:44

Poštovné zdarma

Poštovné bude jako obvykle u našich her nad 1000 Kč zdarma.

6.2.2020 22:44:17

Mirda-ta
"V každém případě budeme distribuovat anglickou verzi za stejnou cenu jako je na KS s dopravou."

Což je kolik? Protože na KS se v shipping tabulce píše "contact TLAMA Games". Tak tímto kontaktuji... :-)

7.2.2020 00:33:20

Reakce Tlama Games
My jsme se u Kanbanu k českým pravidlům nezavázali. Spíše si myslím, že toto překopírovali z minulé kampaně na On Mars, kde jsme češtinu dělali. Pokud tedy objednáte na KS, určitě nedostanete verzi s češtinou a navíc snížíte pravděpodobnost, že se vůbec čeština dělat bude. Stejně tak netušíme, kolik Vám budou účtovat za dopravu do ČR. Náš závazek je v tuto chvíli pouze k odběru domluveného množství anglických kopií a případná rozesílka dalších kopií backerům, které nám EGG dodá.

.....

Tak já fakt nevím :-( Píšu tvůrcům, ti mě odkazují na Tlama Games, píšu na Tlama Games, ti mě odkazují na tvůrce

7.2.2020 09:14:31

pajajezek
Tady ta komunikace asi není úplně nejšťastněnjší, ovšem nevidím důvod, proč by někdo v ČR Kanban EV na kickstarteru backoval, když může objednat přímo u TLAMA games za stejné (nebo vlastně trochu menší, pochybuju že by tam bylo poštovné 10 dolarů, navíc mi hra + auta ještě vychází o dvě stovky levněji než odpovídající pledge za 160 USD) peníze a dopomoci české verzi.

***
Deskoherní inkvizitor, občasný překladatel a korektor

7.2.2020 16:27:47

Čeština
Já jsem objednávku na Kickstarteru zrušil a udělal ji přímo u Tlama Games. Nevím jestli bude minimálně 100 předobjednávek, aby nakonec byla ke hře i čeština, nicméně by to bylo fajn....

7.2.2020 16:32:56

Cestina
Taky zruseno na KS a predobjednano na Tlame

11.2.2020 15:06:57

Kanban
Dnes som na túto hru vďaka top 25 Nithranov narazil :) Manželke sa hneď zapáčila. Veľká šanca, že do toho vďaka tlame pôjdem tiež.

Teraz máme polrok na to, aby sme motivovali aj ďalších ľudí, aby sme tú stovku vyzbierali a dostali sme pravidlá v češtine.

16.2.2020 19:22:10

Tlama
Objednáno :) pojďme

19.3.2020 16:14:46

Čeština
Na webu tlamagames se změnil popis u Kanbanu EV na EN+CZ, takže to vypadá, že pravidla česky budou :-)

8.6.2020 20:29:57

Vybíráme z Bazaru

Project L
Project L
Akt. cena: 515 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas