Junk Art: Umění z odpadu

xxxxxxxxoo hodnoceno 60x (Seznam vlastníků)

Junk Art: Umění z odpadu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jay Cormier
Sen-Foong Lim
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Herni material

Ahoj,
celkem mne tato hra zaujala a hledal jsem nejake informace a nekde (ale mozna je to jen nejaka deluxe edice) to maji normalne ze dreva, coz pochopitelne vypada o mnoho lepe.

Zajimalo by mne, zda je tedy skutecne herni material plastovy a pokud tomu tak je, tak proc? Je to protoze "tuzemsky zakaznik to ma rad" (podobne jako treba parky bez masa)? Predpokladam, ze smyslem je asi snizeni vyrobnich nakladu, ale mozna to tak v Evrope bude vsude (viz plastovi Osadnici - treba v Americe se normalne dal prodavaji drevene, nebo tomu tak prinejmensim jeste relativne nedavno bylo).

Jenze tahle hra je primarne o staveni z kosticek, tak mi tady pouziti plastu prijde opravdu jako velka skoda :( .
10.10.2017 10:13:58 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Povodna hra je drevena. Pak sa rozhodli vydat aj plastovu verzy, jak pises kvoli nizsim nakladom. No a tu sa rozhodli lokalizovat len tu plastovu verziu. Anglicky sa daju zohnat obe verze, cesky len ta plastova.

10.10.2017 11:52:57 | Upraveno autorem (porovnej)

nutno dodat
že ta dřevěna je výrazne dražší. Takže ano je to kvůli nákladum. Pokud ji, ale velmi chceš tak se dá sehnat.

10.10.2017 15:42:00

Dřevo/plast
Ano, jedná se čistě o výrobní náklady. Mohli bychom dělat i dřevěnou verzi, ale doporučená cena by pak byla 1500 a nebo spíš více, čímž by se hra stala pro spoustu lidí nepřístupnou. Naše rozhodnutí bylo tuhle skvělou hru sem přinést, jediný rozumný způsob jak to udělat bylo přizpůsobit se plastovému materiálu.

31.10.2017 11:37:12

jazykově nezávislá
Hru lze pořídit v podstatě v jakékoliv jazykové verzi, česká pravidla dal Mindok k dispozici a hra samotná je jazykově zcela nezávislá. Osobně mám dřevěnou verzi, ale vzhledem k důkladnému nalakování komponent jde spíš o osobní pocit, než o viditelně dřevěné komponenty.

31.10.2017 12:06:39

rozdíl
Může prosím někdo porovnat rozdíl plast vs dřevo ? Přemýšlím, že u téhle hry se asi vyplatí jít spíše do dřevěné verze, kterou lze sice sehnat jednou tak dráže než plastovou, ale i tak o ni uvažuji. Děkuji.

5.12.2017 12:41:07

Jeník
Výhodou plastu je, že všechny dílky jsou totožné. Všichni hráči mají stejnou šanci u všech dílků. U dřevěných komponentu toto nelze zaručit. Ač jsem milovníkem dřeva, u této hry jsem spíše pro plast.
Klub stolních a deskových her Litomyšl

5.12.2017 12:59:05

Vybíráme z Bazaru

Boreal
Boreal
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas